Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.


Reklám
54
hallgató

15 éves a vakok ECDL-oktatása

- 2013. november 28. 11:58 - 2876 megtekintés

Az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kara és a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság Fogyatékkal Élőket Támogató Szakmai Közössége „15 éves a fogyatékkal élők informatikai felzárkóztatását szolgáló ECDL vizsgaközpont” címmel tart ünnepi rendezvényt 2013. december 4. (szerda). A rendezvény helyszíne:Óbudai Egyetem (Budapest III., Bécsi út 96/B) F09. terem (Megközelítés: Batthyányi tértől a 160-as vagy a 260-as busszal a Nagyszombat utcáig vagy a Margit híd Budai hídfőtől a 17-es villamossal vagy a Vörösvári útról a 17-es villamossal Nagyszombat utcai megálló)

Program:
13:00 – 14:00 Érkezés, regisztráció, kötetlen beszélgetés
14:00 – 14:15 A házigazdák köszöntői:
Dr. Kutor László, a felzárkóztató program vezetője,
Dr. Molnár András, az OE NIK dékánja,
14:15 – 14:30: Alföldi István, az NJSZT ügyvezető igazgatójának köszöntője
14:30 – 14:50: ECDL bizonyítványok kiosztása
14:50 – 15:10Szünet
15:10 – 15:25: Dr. Tapolczai Gergely, országgyűlési képviselő – A hallássérültek helyzete Magyarországon
15:25 – 15:45Bartos Pál, a Hallatlan Alapítvány elnöke – Mobil alkalmazások a hallássérültek szolgálatában
15:45 – 16:00: Cserfalvi Annamária, ECDL oktató: Új lehetőségek a hallássérültek infokommunikációs felzárkóztatásában
16:00 – 16:15: Szuhaj Mihály, az informatika a látássérültekért alapítvány elnöke – Új lehetőségek a látássérültek infokommunikációs felzárkóztatásában 16:15 – 16:35: Ecsedi Csaba, ECDL oktató – Mobil alkalmazások látássérültek szolgálatában 16:35 – 16:45: Pille (Pál Zsolt) – a Net-média Alapítvány elnöke az alapítvány informatikai tevékenységéről, a NVDA. ingyenes képernyőolvasóról és ECDL-oktatásról.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


öt - 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Nemzeti Együttműködési Alap

Vakrepülés Színtársulat

MVGYOSZ. székházának felújítása

Online rádió

Erikkancs - a digitális újságos

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 8:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 9:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - a Hobby Rádióban.
  • 10:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: Délután - Benne: interjúk, riportok, tudósítások kulturális, szociális és közéleti eseményekről.
  • 14:00: Zamat - finom falatok a konyhában (két órán keresztül)
  • 16:00: Retikül - női magazin sok csajos hírrel és kevés focival
  • 17:00: Nagy generáció - Mindenki, aki a 70-es és 80-as években formálta a zenei világot (retró műsor a legnagyobbakkal)
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás), esti ka -
  • 20:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 21:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - szombaton 17 órától a Hobby Rádióban.
  • 22:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. április 30. szerda, Katalin, Kitti napja van.
Ma van a(z) A méhek napja Magyarországon.
Az év 18. hete és 120. napja.
Holnap Fülöp, Jakab, A munka ünnepe napja lesz.

1514. Dózsa György, mint a kereszteshad vezére, átvette Bakács egri érsektől a vörös kereszttel jelölt fehér zászlót.


1671. Bécsben a városházán Nádasdy Ferenc országbíró, Németújhelyen pedig a fegyvertárban Zrínyi Péter és Frangepán Ferenc lefejeztetett.


Weöres Sándor: Psyché

Szózat Katitzához a férfiak ügyében

Kátai Kata
Menta illata,
Levendula harmata!

Halld kérésemet,
Hogy kedvesemet,
Ki engem híven szeret,

Te ne izgassad,
Ne háborgassad
És kedvemre hagyhassad.

Keressed párod,
Meg is találod,
Ha szereted, imádod;

És ő téged,
Tulipán szépet,
Rubintos ékességet.

Ha legény vólnék,
Reád omolnék,
Rajtad mindent tsókolnék;

De leány vagyok,
S ha lessz rája ok,
Várj, szemedbe-karmolok.

Időjárás

2025-04-30, 16:05
Overcast
NW
Előjelzés
26°C
2.4 m/s
Apparent: 17°C
Nyomás: 1023 mb
Páratartalom: 49%
Szél: 2.4 m/s NW
Széllökések: 7.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:28
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kilenc plusz hat = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 326

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com