Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Skorpió - Kelj Fel Jóember
47
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

2:0-ra győztek a parasportolók az MTK női röplabdásai ellen, hét

- 2015. november 11. 7:34 - 2754 megtekintés

2:0-ra győztek a parasportolók az MTK női röplabdásai ellen, hétvégi bemutató mérkőzésükön. Igaz, az MTK-sok nehezített pályán mozogtak, illetve ültek, hiszen így mérhették össze magukat a paralimpiai válogatott játékosaival.

A barátságos mérkőzés apropója az volt, hogy az ülőröplabdások az MTK-hoz igazolnak, a rendhagyó meccs lehetőséget adott a két csapatnak az ismerkedésre. Ahogy az MTK-s Lutter Iza elmondta, Lutter Liza elmondta, korábban még soha sem próbálkoztak az ülőröplabdával, de nagyon élvezték a kihívást. Örül, hogy ez a mérkőzés is hozzájárul a magyar ülőröplabda válogatott felkészüléséhez a londoni paralimpiára, és példamutatónak tartja a lányok hozzáállását. Magyarországon jelenleg egy női ülőröplabda csapat működik, közülük kerülnek ki válogatunk játékosai. Az MTK-hoz való igazolás azt a törekvést szolgálja, hogy az európai ranglistán jelenleg 3. helyezett csapat még szervezettebb keretek között tréningezhessen.

Hogy az ülőröpisek ezúttal legyőzhessék az NB1-es csapatot új taktikákat is be kellett dobniuk – tudtuk meg Szabóné Sipos Évától, a paralimpiai csapat tagjától – így a játék végül nem szűkölködött akciókban. Női ülőröplabdásaink egyébként november 7-én indulnak a Szlovéniában megrendezésre kerülő Európa-bajnokságra, ahol a paralimpiai kvalifikáció a tét.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


7 - három =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. február 20. péntek, Aladár, Álmos napja van.
Az év 08. hete és 51. napja.
Holnap Eleonóra napja lesz.

1790. II. József halála. A császár, ki február 19-én este még rendeleteket írt alá és 10 órakor bocsátá el titkárait, február 20-án reggel 5 órakor meghalt, életkora 49. évében.


1859. Irinyi József hírlapíró halála Pesten. "Gazdag tapasztaltság, nagy életismeret, szigor, jellem és ernyedetlen munkásság voltak egyéniségének fő elemei."


Áprily Lajos: Nő már a nap

Ember, ne félj: nő már a nap!
A jégfogú szél nem harap.

A koldus is dúdolva jár,
ragyog rongyán a napsugár.

A gond sem él mindig, ne hidd,
ragadd meg és a hóra vidd.

A hóval szétfoszlik hamar:
elmossa egy langyos vihar.

A déli szél kürtjébe fú,
léggömbbel játszik egy fiú.

Most elszakadt a gömb-zsineg
s gömbje boldogan lebeg.

Ringatja a tavasz szele-
szállj fel, kedvem, szállj fel vele!

Időjárás

2026-02-20, 16:43
Overcast
N
Előjelzés
4°C
4.3 m/s
Apparent: -2°C
Nyomás: 1011 mb
Páratartalom: 91%
Szél: 4.3 m/s N
Széllökések: 10.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 2.5mm /57% / Rain
Napfelkelte: 06:40
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kettő mínusz kettő = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com