25 milliárdos beruházást hajt végre a FAG Debrecenben
A kormány 4,5 milliárd forint támogatást ad.

A német Schaeffler-csoporthoz tartozó debreceni FAG Magyarország Ipari Kft. több mint 25 milliárd forint beruházást hajt végre, amelyhez a kormány 4,5 milliárd forint támogatást ad – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Ma sajtótájékoztatón, Budapesten. Hozzátette: a beruházással 510 új munkahely jön létre. A miniszter szerint a Shaeffler-csoport beruházása önmagán is túlmutató jelentőséggel bír, mert az FAG a saját akadémiáján szakember képzést nyújt, ezzel segíti a magyar gazdaságot a megfelelő mennyiségű és képzettségű munkaerő biztosításában.
Forrás a Best FM
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A BETEGSÉG, AMITŐL A VAKOK AZT HISZIK, LÁTNAK
Harmincéves a siketvak emberek hazai érdekképviselete
Adjunk lehetőséget a fogyatékkal élőknek, hogy bizonyíthassák magukat.
Kult18 klasszikus koncertsorozat 3. előadás
Látássérült Emberek Segédeszköz Konferenciája (LESEK) 2015
Két új app érkezett a BlindShell telefonokra, a Gépházban megismerkedünk velük
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
32°C







Vélemény, hozzászólás?