25 milliárdos beruházást hajt végre a FAG Debrecenben
A kormány 4,5 milliárd forint támogatást ad.

A német Schaeffler-csoporthoz tartozó debreceni FAG Magyarország Ipari Kft. több mint 25 milliárd forint beruházást hajt végre, amelyhez a kormány 4,5 milliárd forint támogatást ad – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Ma sajtótájékoztatón, Budapesten. Hozzátette: a beruházással 510 új munkahely jön létre. A miniszter szerint a Shaeffler-csoport beruházása önmagán is túlmutató jelentőséggel bír, mert az FAG a saját akadémiáján szakember képzést nyújt, ezzel segíti a magyar gazdaságot a megfelelő mennyiségű és képzettségű munkaerő biztosításában.
Forrás a Best FM
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Hamár új esztendő, új ötletelések összegyűjtésének toborzása 2026-ban
Már csak 2 hét van hátra a Braille-írást népszerűsítő novellák leadásáig
Jövő kilátásai projekt – Együtt a jövőnkért második alkalom!
Több kérdésben is a postához fordult az MVGYOSZ
A Parasport Napját ünnepelték a Berzében
A vakvezető is legyen ápolt!
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
37°C







Vélemény, hozzászólás?