Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

US fever show - listavezet* dalok Amerikából
65
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

3. Hallhatóvá tenni a láthatatlant

- 2012. január 13. 12:18 - 1708 megtekintés

A Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közalapítvány az elmúlt évben több rendezvényén, programján is kísérleti jelleggel biztosított látássérült vendégei számára az eseményhez kapcsolódó narrációt, pl. színházi előadás narrálása, oklevélosztó ünnepség, filmvetítés narrációja. A VGYKE. Tapasztalataik alapján szükségesnek tartják, hogy a hazai narrátor képzést elindítsák- ezt a tervüket szeretnék egy igényfelméréssel megalapozni.

A hír alján található linkre kattintva kitölthetik on-line kérdőívüket, ami 18 rövid kérdésből áll és mivel ezek feleletválasztósak, így igen gyorsan, mintegy 5-10 perc alatt kitölthető. A kitöltési határidő: 2012. január 20. Amennyiben bejelöli a kérdőíven, hogy a szervezet által megszervezésre kerülő narrátor képzés érdekelné, úgy a későbbiekben a képzésről szóló részletes felhívást (jelentkezési feltételek, szervezési információk stb.) közvetlenül az érdeklődőknek küldik e-mail-ben.

A kérdőív kitöltése

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


9 * nyolc =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. december 7. vasárnap, Ambrus napja van.
Az év 49. hete és 341. napja.
Holnap Mária napja lesz.

1437. Zsigmond király halni Magyarországra indul. A király hasmenésben szenvedett, és egyik lába ujja orvosi műtét által lemetszetett. Látván neje Borbála, a király egészségének hanyatlását, lányát és vejét a tróntól megfosztani és a maga számára biztosítani kívánta azáltal, hogy ő a 48. éves nő házasságra kívánt lépni a 13 éves l. Ulászló lengyel királlyal.


1962. Megnyitotta kapuit Sopronban az Erdészeti és Faipari Egyetem.


Csokonai Vitéz Mihály: Tél

No eljöttél valahára,
Gyászos tél, a föld nyakára,
És az erszényt oldozod:
Együk most már munkánk bérét,
Igyuk saját testünk vérét,
Már az ínséget hozod.
Igazán, hogy minél rosszabb
A te részed, annál hosszabb
Életünkből majd fél rész
A te napjaiba vész.."

Időjárás

2025-12-07, 16:10
Partly cloudy
SSW
Partly cloudy
10°C
1.2 m/s
Apparent: 8°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 76%
Szél: 1.2 m/s SSW
Széllökések: 4.1 m/s
UV-Index: 0.05
Rövid leírás: 0mm /98% / Rain
Napfelkelte: 07:17
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


nyolc mínusz kilenc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com