Az MVGYOSZ Hermina úti székhelyén szeptembertől újra megtanulhatja bármely látássérült, hogyan kell golyóstollal leírnia a nevét. Vakok esetében természetes, hogy nehézséget okoz egy okirat aláírása. Van, aki nem is képes rá, pedig erre az élet számos területén szükség van. E fontos készség fejlesztéséhez nyújt segítséget az MVGYOSZ és együttműködő partnere, a Fény Alapítvány.
A foglalkozásokat tapasztalt gyógypedagógus tartja. A részvétel ingyenes. Az oktatás Időtartama esetenként 60 perc, hetente egy-két alkalommal. Az aláírás elsajátításához elegendő óraszám nem meghatározható, hiszen annak készség szintű használata és alkalmazása a tanuló képességeitől, ismereteitől, látásteljesítményétől is függ. Az órák az MVGYOSZ székházában (1146 Budapest, Hermina út 47.) lesznek, időpontjukról mindenkivel külön egyeztetés történik. A tanfolyam részleteiről érdeklődni és jelentkezni Szőke Mártánál lehet e-mail-ben a szederkenyimarta@hotmail.com
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Beszélő okostévé érkezik a Gépházba
Jubileumi ünnepséget tart az Informatika a Látássérültekért Alapítvány
Nemzeti imánk a nagyvilágban - vetélkedő Debrecenben
A vakvezető kutyák képzése is átkerült home office-ba
Perspektívák - a Vakok Intézetében
Őszi szünet: 5+1 tipp a gyerekek immunrendszerének felturbózására
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
23°C







Vélemény, hozzászólás?