39-re nőtt az új koronavírussal fertőzöttek száma
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 39-re nőtt a hazánkban diagnosztizált fertőzöttek száma. -számolt be róla a hivatalos kormányzati tájékoztató oldal, a Koronavirus.gov.hu.
Az országos tisztifőorvos által kiadott eljárásrendnek megfelelően az ő esetükben is haladéktalanul megkezdődik a járványügyi vizsgálat és kontaktkutatás, amelyet a járványügyi hatóság a rendőrséggel együttműködve végez. Hazánkban eddig 39 új koronavírus-fertőzöttet tartanak nyilván, közülük 9 iráni, 1 brit, és 29 magyar állampolgár.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
510 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 3 krónikus beteg
Hazatért Bejrútból a debreceni orvoscsapat
2 982 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 157 beteg
292 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és nincs újabb elhunyt
K&H gyógyvarázs jövő gyógyítói: Díj a gyermekegészségügyben dolgozó szakembereknek
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-04-03, 04:45
Partly cloudy
11°C
11°C
4.3 m/s
Apparent: 8°C
Nyomás: 1008 mb
Páratartalom: 66%
Szél: 4.3 m/s N
Széllökések: 10.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /2% / Rain
Napfelkelte: 06:18
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?