58-ra nőtt az új koronavírussal fertőzött betegek száma
Ahogy azt dr. Müller Cecília országos tisztifőorvos hétfőn bejelentette és az adatokból is látszik: a járvány második szakaszához érkeztünk, amikor az egyedi fertőzések után már megkezdődött a vírus közösségi terjedése, amely azt jelenti, hogy már nem lehet minden fertőzöttről pontosan megmondani, hogy kitől kapta a fertőzést.
Hazánkban a diagnosztizált új koronavírus-fertőzöttetek száma elérte az 58-at, közülük 9 iráni, 1 brit, 1 kazah és 47 magyar állampolgár. Hétfőn a második iráni gyógyult is távozott a kórházból.
Kapcsolódó hír:
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Ezernyi vércsepp
585 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma
A hirtelen szívhalál kockázatának szűréséről
Áttörésről írnak a szklerózis multiplex kezelésében
Agyi defibrillátort csináltak Szegeden, jó hír ez az epilepsziásoknak
Várható a gyógymasszőr szakképzettség egészségügyi alkalmassági feltételeinek módosítása
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-23, 21:44
Partly cloudy
29°C
29°C
2.5 m/s
Apparent: 30°C
Nyomás: 1016 mb
Páratartalom: 44%
Szél: 2.5 m/s NE
Széllökések: 10.4 m/s
UV-Index: 0.05
Rövid leírás: 0mm /57% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






