látássérültektől rabolt egy budapesti fiú
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIV. kerületi Rendőrkapitánysága eljárást folytat rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 14 éves budapesti lakos ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított 2014. augusztus 23-án 18 óra és 19 óra közötti időben a Budapest XIV., Hermina út és Ajtósi Dürer sor kereszteződésénél rövid időn belül két gyengén látó férfi sérelmére követett el bűncselekményt. Az egyik férfitől a kezében lévő szatyrot próbálta meg eltulajdonítani a benne lévő értékekkel együtt. A sértett kezdetben ellenállt, ám amikor a támadó pénzt követelt tőle, majd megfenyegette, és bántalmazást helyezett kilátásba, a férfi átadta pár száz forintját. A gyanúsított a megszerzett apróval elfutott a helyszínről. A fiú pár perccel később egy másik arra közlekedő gyengén látó férfit szemelt ki, majd nyakából kitépte aranyláncát, és elmenekült a helyszínről. A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIV. kerületi Rendőrkapitányság és a BRFK Bűnügyi Bevetési Osztály munkatársai rövid időn belül beazonosították az elkövetőt, majd vele szemben a BRFK XIV. kerületi Rendőrkapitányság elfogató parancsot bocsátott ki. A fiatalembert 2014. augusztus 25-én elfogták, a Budapesti Rendőr-főkapitányság XIV. kerületi Rendőrkapitányságára előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki. Vele szemben a további eljárást – őrizetbe vétele mellett – a BRFK XIV. kerületi Rendőrkapitánysága folytatja le, és egyben kezdeményezték előzetes letartóztatásának indítványozását.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
MVGYOSZ: a tagegyesületek támogatása nem kötelező - pert veszített egy tagegyesület a központtal sze...
Gyorsjelentés a kifejezetten látássérülteknek készült BlindShell Classic 2 okostelefonok aktuális fr...
Érzékenyítés színházi előadás keretében
Pályázati kiírás életvitelt segítő eszközökre
Látássérült alkotók irodalmi alkotásait mutatták be Budapesten
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás


24°C
Vélemény, hozzászólás?