A megyei mozgássérülteket látták vendégül a szolnoki városházán
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Mozgássérült Egyesület tagjait fogadták először 2025-ben a szolnoki városházán.
A találkozón Györfi Mihály polgármester biztosította a résztvevőket arról, hogy az önkormányzat a jövőben is támogatni fogja céljaik megvalósítását.
Az egyesület munkája által fogják össze a megye területén élő mozgáskorlátozottakat és képviselik érdekeiket. Györfi Mihály a látogatókat végigkalauzolta a hivatal impozáns helyszínein, a Hubay termen és a Kék Szalonon, majd a polgármesteri irodában kötetlen beszélgetésre került sor a tagokkal.
A találkozón Szolnok történelméről, a Tisza fővárosának különleges értékeiről, valamint a zöldövezetek védelmének kiemelt fontosságáról is szó esett, illetve Györfi támogatásáról biztosította az egyesületet a jövőt illetően.
Forrás: Szol24
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Nem számít, hogy rokkant, nem kap állami ellátást a rákbeteg Zsuzsa
Az alapvető jogok biztosa vizsgálatot indított
Ganyi Károly, az üvegfiú, aki ennek ellenére teljes életet él
Ficzere Péter élete mintha kerekeken gördülne
Nem kell orvosit végezni ahhoz, hogy valaki tolni tudjon egy kerekesszéket
A közjegyző eljárása írni nem tudó személy esetén
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
30°C







Vélemény, hozzászólás?