Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Agárdi Szilvi - Boldogság megtalál
67
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Vaktúra, no. 4.

- 2017. május 13. 6:10 - 2518 megtekintés

Folytatódnak az eddigi nagy sikerű Vaktúrák. A cél ezúttal Horvátország egyik vadregényes része, ahol az önfeledt fürdőzés, kultúra és a gasztronómiai élvezetek ötvözik egymást.

Helyszín: Horvátország, Peljesac-félsziget, Drace falucska Időpont: 2017. augusztus 20-27. (vasárnaptól vasárnapig) Utazás: légkondicionált, kényelmes minibusszal és/vagy autóval Indulás: augusztus 19-én este 8 órakor Budapestről. Éjszaka utazunk, ezért érkezés augusztus 20-án a délelőtti órákban. Hazautazás: augusztus 27-én, korán reggel. Érkezés Budapestre a koraesti órákban. Szállás: Apartman DEAK (apartman ház, saját tengerparti szakasszal, konyhával, hűtővel felszerelve) Az épület közvetlenül a parton van, a víztől mindössze egy autóút választja el. A parton végig kiépített járda fut végig a kb. 700 méterre lévő faluig. Ellátás: félpanziós (reggeli és vacsora) A szigetről: Peljesac Isztria után Horvátország második legnagyobb félszigete. A szárazfölddel csak egy-egy kilométer hosszú földsáv köti össze, ezért inkább szigetnek tűnik. A félsziget izgalmas táját a magas, macchiával teletűzdelt hegyek és a rendkívül termékeny völgyek uralják. A helybéliek leginkább szőlőtermesztéssel foglalkoznak, amely a halászat és a kagylótenyésztés mellett a körülbelül 8000 lakos fő bevételi forrása. Peljesac jelentősebb települése a sziget fővárosa, Orebic mellett a szárazföld és a félsziget találkozásánál lévő, de az előbbihez tartozó Ston városa. Orebicből sokan látogatnak el Korculába, amely az azonos nevű szigeten fekszik. Tervezett programok: – tengeri fürdőzés – séta – közös grillezések a kertben – kirándulás Korcula-szigetre – kirándulás Dubrovnikba – borkóstoló helyi pincészetben Az utazás során két tapasztalt segítő/kísérő áll az utazók rendelkezésére, ezért a látó kísérő nélkül, vagy egyedül utazók is bátran jelentkezhetnek! Ha valaki egy látássérült látó kísérőjeként jelentkezik, akkor elképzelhető, hogy egyes helyzetekben segítséget kell nyújtania a csoportban lévő másik látássérültnek is. Részvételi díj: 100.000.-Ft/fő, amely magába foglalja az oda-vissza utazást, a szállást félpanziós ellátással (reggeli és vacsora), a kirándulást komppal Korcula-szigetre, az autós kirándulást Dubrovnikba, a szállás közelében lévő hajókázást és a közös grillezést. A részvételi díj nem tartalmazza az ebédeket, és az esetleges belépőket, bórkóstolás költségét. Jelentkezési határidő: 2017. május 31. (illetve minél előbb) Minimális létszám: 10 fő, maximális létszám: 14 fő. Elérhetőségek: info@90decibel.org és a bonecz@90decibel.org e-mail címek, illetve 06 20 958 8688-as telefonszám.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


4 + = hét

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 8:00: Konyha főnök ajánlata - gasztronómiai magazin
  • 9:00: - a Media1 portál podcast műsora (műsorvezető: Szalay Dániel)
    A műsorban elsősorban interjúk hallhatók a tévék, a rádiók, az online média, a nyomtatott sajtó világával kapcsolatban. A műsornak rendszeresen vendégei újságírók, médiavezetők, és egyéb ismert hazai és külföldi szakemberek.
  • 10:00: - Kabaréjelenetek a hétvégére
    Eegy teljes órában a magyar kabaré legjobb és legviccesebb jeleneteit hozzuk el Önnek. Klasszikusok és modernebb poénok – garantáltan feltöltődhet humorral a teljes hétvégére!
  • 11:00: Pille-show - Pille "mélyinterjúkkal" tűzdelt zenés beszélgetős műsora
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: - Szilágyi János és Frenkl András szórakoztató műsora két órán keresztül
    Sorozatok, technika, tudományok, közlekedés, zene, bulvár, informatika, egészség, közösségi média, rövid interjúk TV-s celebekkel, énekesekkel, zenészekkel. www.intimreszek.hu
    Keresd Facebook-on is
  • 15:00: - Csák Attila zenei műsora
    Generációkat kötünk össze, amikor az eredeti és a feldolgozás egymás mellett szólal meg. Így születik új életre egy dallam, miközben párhuzamokat és meglepetéseket fedezünk fel. Két órán át garantáltan nem maradsz zene és történetek nélkül – mindezt tálalja a mikrofon és a keverőpult mögül: Csák Attila. Facebook oldal: www.facebook.com/duplanjo
  • 17:00: UK fever show - listavezető dalok Angliából
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás) -
  • 20:00: Konyha főnök ajánlata - gasztronómiai magazin
  • 21:00: - a Media1 portál podcast műsora (műsorvezető: Szalay Dániel)
    A műsorban elsősorban interjúk hallhatók a tévék, a rádiók, az online média, a nyomtatott sajtó világával kapcsolatban. A műsornak rendszeresen vendégei újságírók, médiavezetők, és egyéb ismert hazai és külföldi szakemberek.
  • 22:00: - Csák Attila zenei műsora
    Generációkat kötünk össze, amikor az eredeti és a feldolgozás egymás mellett szólal meg. Így születik új életre egy dallam, miközben párhuzamokat és meglepetéseket fedezünk fel. Két órán át garantáltan nem maradsz zene és történetek nélkül – mindezt tálalja a mikrofon és a keverőpult mögül: Csák Attila. Facebook oldal: www.facebook.com/duplanjo

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. február 14. szombat, Bálint, Valentin napja van.
Ma van a(z) Valentin nap, Epilepsziával élők napja.
Az év 07. hete és 45. napja.
Holnap Kolos, Georgina napja lesz.

1369. N. Lajos Budán szövetkezett Kázmér lengyel királlyal. Kázmér ez alkalommal megújította Lajossal a lengyel korona öröklését illető szerződvényeket is.


1831. A Magyar Tudományos Akadémia első nagygyűlése.


Balassi Bálint: Kit egy bokrétáról szerzett

"Most adá virágom nekem bokrétáját,
Magához hasonló szerelmes virágját,
Kiben violáját kötötte, rózsáját:
Úgy tetszik, hogy értem ebbül akaratját..."

Időjárás

2026-02-14, 18:35
Overcast
ESE
Előjelzés
10°C
2.2 m/s
Apparent: 9°C
Nyomás: 1002 mb
Páratartalom: 82%
Szél: 2.2 m/s ESE
Széllökések: 7.8 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /7% / Rain
Napfelkelte: 06:50
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kilenc mínusz három = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com