A Gépházban mobilkészülékeken is teszteljük a Mondly alkalmazást
A nyelvi készségeket fejlesztő szolgáltatás Android és iOS rendszerekre is elérhető, a Gépház mai műsorában megnézzük, mit tud.
Ma esti adásunk első felében tömérdek hallgatói levéllel indítunk. Szóba kerül többek között a McDonald’s applikáció, amellyel összeállíthatjuk rendeléseinket, de beszélünk a mobiltelefonos fizetésről, digitális állampolgárságról, és ismét előkerül az AI által generált zene témája is.
Mindezek után belecsapunk a Mondly nyelvtanuló alkalmazásba, és ezúttal PC helyett mobilkészülékeken mustráljuk egy kicsit. Megmutatjuk iOS és illetve Android készülékeken is az app kezelőfelületét, az alapvető beállításokat, és persze mindkét platformon csinálunk néhány alapvető feladatot is. Ezek megoldása során igyekszünk rávilágítani a Mondly kezelésének sajátosságaira, illetve összehasonlítjuk, mely platformon akadálymentesebb a szoftver.
Az MVGYOSZ és a Net-Média Alapítvány informatikai műsora ma este is várja Önt!
Mikor? 2025. április 4-én, pénteken 20:00 órától. Ismétlés vasárnap 13:00 órakor a Hobby Rádióban.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Szezonzáró strandolás a Pesterzsébeti fürdőben a VGYKE. szervezésében
Élményalapú néprajzi program látássérülteknek a Bihari Múzeumban
Paralimpiát akkor "Budapestre", ha garantálják, hogy nem csak papíron lesz minden akadálymentes!
A Gépház csapata megnézte, mit tud az Android új kisegítő csomagja
Z. Kovács Bertalan Emlékplakett átadása: Tercsi Lajosné Marcsi méltatása
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
1°C







Vélemény, hozzászólás?