A Marcali Múzeum felajánlása
Hosszú ideje folyamatos jó kapcsolatot ápol a Marcali Múzeum a Vakok és Gyengénlátók Somogy Megyei Egyesülete Marcali Kistérségi Csoportjával, a Múzeum pezsgő közösségi élethez biztosított lehetőséget a látássérülteknek.
A járvány miatt elrendelt vészhelyzeti korlátozások a közösségi életet megakadályozzák, de a segítő szándékot felerősítik. Vidák Tünde, a Marcali Múzeum igazgatónője felajánlotta, hogy 13 látássérült részére adománycsomagot állítanak össze. A csomagokban helyet kaptak a múzeum munkatársa által varrt szájmaszkok, tartós élelmiszerek és tisztítószerek, valamint alapanyagok és útmutató a húsvétváró otthoni kézműveskedéshez. A Marcali Szociális és Egészségügyi szolgáltató Központ intézményvezetője Hartal Katalin hozzájárulásával, a Támogató szolgálat Guzsvinecz Roland segítségével juttatja el a látássérülteknek a csomagokat.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Könyvbemutató a debreceni Fókusz Könyvesházban
Black comedy-től a Stand Up comedy-ig
Idén is lesz akadálymentes tér az esélyegyenlőség jegyében a Múzeumok Majálisán
MVGYOSZ: Fehér Bot napi ünnepség
Centiken múlt egy súlyos baleset, de a vakvezető kutya és a gazdája is megúszta sérülések nélkül
Kézműves Vásár a Vakok Iskolájában
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
26°C







Vélemény, hozzászólás?