A MEOSZ küldöttgyűlése Kovács Ágnest választotta újabb öt évre a Szövetség elnökének, a MEOSZ alelnöke Csiszár Attila lett
A közgyűlés Csiszár Attilát választotta a MEOSZ új alelnökének, elnökségi tagnak dr. Thiesz Alettát, Bukta Lászlót, Gergely Istvánt, Szakáll Istvánt és Szécsényi Lajost.
A közgyűlés ezúttal is Balogh Zoltánt választotta a MEOSZ Felügyelő Bizottságának elnökévé, aki így már a hatodik ciklusát kezdi meg a Szövetségnél.
A Felügyelő Bizottság tagjainak Farkas Zsoltot és Székely Józsefet, póttagnak Válóczi Ferencet választották a küldöttek.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
12 éves kerekesszékes lány küzd azért, hogy könnyebbek legyenek a fogyatékkal élők mindennapjai
„Soha, egy percre sem adtam fel” – műlábbal is hegyeket hódít Évi
Az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet Gerincvelősérültek Rehabilitációs Osztály tájékoztatója ge...
Akadálymentes közlekedés a 4-6 villamos vágányfelújítás idején.
Vöröskeresztes tábor Balatonfenyvesen, mozgássérült gyerekeknek
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-02-20, 20:52
Előjelzés
3°C
3°C
4.8 m/s
Apparent: -2°C
Nyomás: 1011 mb
Páratartalom: 91%
Szél: 4.8 m/s N
Széllökések: 10.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 2.5mm /57% / Rain
Napfelkelte: 06:40
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?