A Napló Hőse szívszorító felajánlást tett
2012-ben a Napló Hőse szavazást Janicsák Gábor nyerte, az a bajai fiatalember, akit korábban súlyos baleset ért a Balatonnál, deréktól lefelé lebénult.

Hihetetlen akaraterejével elérte, hogy ma már kocsit vezet és arra készül, hogy 2013-ban átússza a Balatont. A díjat Vujity Tvrtko adta át Gábor otthonában. A fiatal srác meghatódva fogadta az elismerést és elárulta nagy tervét: úszását Rakaczi Bencéért ajánlaná fel, a 19 éves focistáért, aki most minden erejével az életéért küzd, a leukémia ellen.
Forrás: tv2.hu
Video az alábbi oldalon érhető el:http://tv2.hu/musoraink/naplo/121111_a_naplo_hose_szivszorito_felajanlast_tett.html
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Új szintre emelte a parasport versenyrendezést a budapesti Ülőröplabda Férfi és Női Európa-bajnokság
„Jó lenne, ha értenétek, az elmém ép!” – 12 év után törölte el a
Mozgássérült-igazolvánnyal parkoló bíróra csaptak le a rendőrök
ÉLŐ ADÁSBAN GYULLADT KI A GAMER LAKÁSA
Szívszorító videó: kutyája tolja a kerekesszékes férfit
Piszkavassal szurkálta, halálra kínozta mozgássérült férjét egy balmazújvárosi nő
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
29°C







Vélemény, hozzászólás?