Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Bonanza Banzai - Rosszkedv
55
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

A SIKET STREAMER, EWOK CSAPATOT TALÁLT, AZ ELSŐ NŐI JÁTÉKOSKÉNT CSATLAKOZIK A SZERVEZETHEZ

- 2019. július 31. 9:25 - 1476 megtekintés

A jövőben a FaZe Clan ad „otthont” a siket tehetségnek.

Néhány hónappal ezelőtt a Twitch-en egy új csillag tűnt fel, aki nemcsak azzal nyerte el a közösség szeretetét, hogy nagyon jól látszik, hanem teszi mindezt úgy, hogy hallássérült. Ewok, a 13 éves siket lány TimTheTatmantől kapott egyszer egy hostot, onnantól kezdve pedig karrierje felfelé ívelt. Életében most egy újabb fejezet kezdődik, ugyanis néhány órával ezelőtt bejelentette, hogy a FaZe Clanhoz igazol. A FaZe története bizony nem kis múltra nyúlik vissza, ennek ellenére viszont Ewok az első játékos, aki lányként csatlakozik a csapathoz. Ewokot sajnos nem láthattuk a Duo döntőben és a mai Soloban sem figyelhetjük majd meg teljesítményét, őt ugyanis a pénteken megrendezett Pro-AM-re hívták meg, ahol Jordan Fisherrel karöltve a 25. helyet szerezték meg, így 20 ezer dollár jótékony felhasználásáról dönthetnek. A FaZe körül az elmúlt hónapokban elég nagy volt a kálvária, köszönhetően a Tfue ügynek, reméljük, hogy tanultak ebből a sztoriból, és most már mindenkivel normális szerződéseket kötnek.  (Forrás: esport1.hu)

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


4 + = tizenhárom

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 8:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 9:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - a Hobby Rádióban.
  • 10:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: Délután - Benne: interjúk, riportok, tudósítások kulturális, szociális és közéleti eseményekről.
  • 14:00: Zamat - finom falatok a konyhában (két órán keresztül)
  • 16:00: Retikül - női magazin sok csajos hírrel és kevés focival
  • 17:00: Nagy generáció - Mindenki, aki a 70-es és 80-as években formálta a zenei világot (retró műsor a legnagyobbakkal)
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás), esti ka -
  • 20:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 21:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket.
  • 22:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. október 22. szerda, Előd napja van.
Az év 43. hete és 295. napja.
Holnap Gyöngyi, Nemzeti ünnep napja lesz.

1556. Izabella királyné ünnepélyes bevonulása Kolozsvárra.


1956. Diákgyűlések a budapesti, miskolci, a szegedi, a pécsi és a soproni egyetemeken. (Csatlakoznak a Magyar Egyetemi és Főiskolai Egyesületek Szövetségéhez és határozatokba foglalják követeléseiket.)


Arany János: Sejtelem

Életem hatvanhatodik évébe
Köt engemet a jó Isten kévébe,
Betakarít régi rakott csűrébe,
Vet helyemre más gabonát cserébe.

Időjárás

2025-10-22, 18:53
Overcast
NNE
Előjelzés
14°C
1.7 m/s
Apparent: 6°C
Nyomás: 1011 mb
Páratartalom: 81%
Szél: 1.7 m/s NNE
Széllökések: 4.8 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /65% / Rain
Napfelkelte: 07:13
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


öt szorozva kettő = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com