Áder János adta át az érmeket a vívódöntő után
Áder János köztársasági elnöktől vették át ezüstérmeiket a mieink a londoni paralimpián a női párbajtőr csapatversenyének döntője után.

A politikus csütörtökön érkezett meg Londonba, meglátogatta a versenyzőket a paralimpiai faluban, és az uszodában tekintette meg a magyar érdekeltségű úszódöntőket. Pénteken a női párbajtőrözők mérkőzéseit nézte végig a helyszínen.
Áder János szombaton utazik vissza Magyarországra.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Karácsonyi koncert díszvendége lesz a paralimpiai csapat
London 2012: hat nap alatt hét érem, jobb a mérleg, mint Pekingben
A maszk mögül is vegyük észre a rászorulókat
Tóth Tamás hetedikként döntős, Sors Tamást kizárták 200 m vegyesen
Paraerőemelő Európa-bajnokság, Eger: Sas Sándor ezüstérmes
szakvezetők kinevezése a 2016-os riói nyári játékokra
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-24, 05:39
Mainly clear
25°C
25°C
2.8 m/s
Apparent: 28°C
Nyomás: 1018 mb
Páratartalom: 55%
Szél: 2.8 m/s N
Széllökések: 8.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /5% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?