Akadálymentes helyekről nézhetik az augusztus 20-i tűzijátékot a mozgáskorlátozott emberek és családjaik
A Szent István- nap fő rendezvényeinek a helyszíne, a Kossuth tér, amely a Nyugati térről alacsonypadlózatú 70-es és 78-as trolibusszal, valamint a 15-ös busszal közelíthető meg.
A Kossuth Lajos téri megállónál (végállomás) leszállva a sárga nyilat követve lehet eljutni a fogyatékossággal élő emberek számára fenntartott helyre.
A csatolt dokumentumban részletes tájékoztatást olvashatnak a programokról, a helyszín megközelítéséről, a mozgáskorlátozott emberek számára fenntartott helyekről, valamint a rendezvény érintő más fontos tudnivalókról. A tájékozódást a csatolmányban található térkép segíti.
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A világ első mozgássérült olimpikonja vízilabdában és gyorsúszásban is bajnok lett
ADOMÁNYOKKAL SEGÍTETTÉK VIMMER GERGŐ MOZGÁSSÉRÜLT MŰVÉSZ MUNKÁJÁT
A MEOSZ garanciát kér a fóti gyermekváros mozgáskorlátozott gyermekeinek megnyugtató elhelyezését il...
A buszról leszállított kerekesszékes anyuka és gyermeke elleni diszkrimináció miatt elmarasztalta a ...
Kerekesszéke gátolja a mozgássérült lányt a budapesti iskolába való visszatérésben
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2025-11-02, 04:39
Előjelzés
12°C
12°C
0.6 m/s
Apparent: 11°C
Nyomás: 1018 mb
Páratartalom: 62%
Szél: 0.6 m/s SW
Széllökések: 6.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /2% / Rain
Napfelkelte: 06:29
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?