Annyira egy hullámhosszra kerültünk, hogy ezt már nincs, ami szét tudná választani!” – Őszinte szerelem a gyermekotthonban
Dina és Zoli az egyik budapesti gyermekotthon lakói. Különböző okokból kerültek be, ami közös a történetükben, hogy mindketten kicsik voltak még, amikor a családjaik meghozták ezt a döntést.
Nehéz időszak kezdődött, Dina sokáig nem is értette, mit keres a gyermekotthonban, hiszen neki vannak szülei. A bekerülés óta sok év telt el, a gyerekek időközben elfogadták a sorsukat: az otthon falai között nőttek fel. Dina és Zoli kamaszként kezdtek közeledni egymáshoz, a barátságból végül igazi nagy szerelem lett. A mozgássérült lány és a vak fiú már hét éve alkotnak egy párt.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Pihenőidejükben vannak a legnagyobb veszélyben a vakvezető kutyák
Rászoruló tehetségeken segít a Rotary Pécsett
A szakigazgatási szervek képtelenek a közlekedőképesség megállap
Praktikus tanácsok látássérültek számára a ruhák rendszerezéséhez
Braille-nyomtatót szerezne a Hermina Egyesület, adománygyűjtés zajlik
"Rímhányó Romhányi" verseny!
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-08-03, 20:26
Clear sky
34°C
34°C
3.4 m/s
Apparent: 34°C
Nyomás: 1013 mb
Páratartalom: 30%
Szél: 3.4 m/s ESE
Széllökések: 12.6 m/s
UV-Index: 0.25
Rövid leírás: 0mm /8% / Rain
Napfelkelte: 05:24
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?