Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Amy - Hinned Kell
56
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Az AKKU Egyesület audionarrációs kínálata

- 2017. január 19. 18:49 - 2171 megtekintés

Joe Orton: Szajré színházi előadás audionarrációval 2017.január 25., 19:00, Karinthy Színház

A Karinthy Színház Szajré című fekete komédiáját 2017.január 25-én szerdán, az AKKU Egyesület közreműködésével a közönség látássérült tagjai számára akadálymentesített formában játssza. Az előadás alatt az audionarrációt a vendégek egy készülék segítségével, fülhallgatón keresztül követhetik. A jegyek és eszközök limitált száma miatt, részvételi szándékot minél előbb kérik jelezni az alábbi elérhetőségek valamelyikén: email akadalymenteskultura@gmail.com telefon +36 30 813 4534 Praktikus információk, az est menete: Az előadás 16 éven aluliaknak nem ajánlott. Helyszín: Karinthy Színház, XI. kerület Budapest, Bartók Béla út 130. Megközelíthető: 49-es és a 19-es villamossal a Csóka utca megállótól. A színház környékén a parkolás ingyenes. Jegyár: Minden látássérült vendégünknek, és kísérőjüknek 1250 Ft. Az esemény menete: 18:00 – érkezés és találkozó a ruhatárnál 18:15 – színpadbejárás 18:45 – a készülékek kiosztása, üzembe helyezése, büfé és mosdó használat, a nézőtéri helyek elfoglalása 19:00 – az előadás kezdete Az előadás hossza 110 perc, 1 szünettel. A narrációt készítette, valamint az előadást narrálja: Lendvay Zsóka Igény esetén a helyszínre való eljutásban segítséget biztosítanak a szervezők. Ez irányú kéréseket kérik mihamarabb jelezni az akadalymenteskultura@gmail.com e-mail címen.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


9 - = nyolc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. szeptember 5. péntek, Viktor, Lőrinc napja van.
Az év 36. hete és 248. napja.
Holnap Zakariás napja lesz.

1272. Károly Szicília királya leányát Izabellát és vejét László királyt a magyar birodalom rendjeinek hűségébe ajánlotta. Tehát Lászlónak, igen fiatalon tíz éves korában, már felesége volt. Szicília királya 1272. június 24.én intézkedett leányának Magyarországra szállítása iránt.


1552.Hónapokig tartó pestisjárvány vonult végig hazánkon.


Kálnoky László
/ 1912. szept.5. - 1985. júl.31. /

Kettősség

Ha a szellem testköréből kiléphet
egy kis időre, zakatolva jár
az agyvelő tovább is, mint kitépett
pókláb, amely pók nélkül is kaszál.

Felhőt követ a szellem, s csapodár fényt,
az agy csak a felhúzott szerkezet
gépösztönét, míg óriásbogárként
fal az óra percegve perceket.

Időjárás

2025-09-05, 05:28
Mainly clear
NW
Mainly clear
23°C
1 m/s
Apparent: 27°C
Nyomás: 1015 mb
Páratartalom: 57%
Szél: 1 m/s NW
Széllökések: 8.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /12% / Rain
Napfelkelte: 06:08
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hat plusz nyolc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com