Az ESET 3 hónapig ingyen biztosítja a diákok és a pedagógusok számítógépeinek védelmét
Az ESET magyarországi képviseletét ellátó Sicontact Kft. tájékoztatója.
Az ESET számára kiemelten fontos, hogy támogassa a zavartalan távoktatást, illetve a tanulók és pedagógusok digitális biztonságát.
Ennek megfelelően a viszonteladó lehetőséget kapott arra, hogy 1 hónap helyett 3 hónapig biztosítsa számukra az ESET Internet Security teljes funkcionalitású ingyenes próbaverziójának használatát.
A 3 hónapos próbaverzió igénylésére 2020. március 31-ig van lehetőség. A cég reméli, hogy a különleges ajánlatnak köszönhetően olyan felhasználókhoz is eljuthat a szoftver, akiknek eddig nem volt lehetősége kipróbálni vagy megismerni.
Természetesen továbbra is elérhetőek diák- és pedagógus kedvezményeik, így ezek az ügyfelek a 3 hónapos próbaidőszak után vagy akár már azonnal 50% kedvezménnyel vásárolhatják meg a szoftvert.
Az ESET Internet Security 3 hónapos, ingyenes próbaverzióját az alábbi linkre kattintva rendelheti meg:
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Az Önálló Életvitel Európai Napján járt a TÁRS Projekt
Abban a társadalomban, amelyben mindenki a túlélésért küzd, nagyon nehéz helyzetben vannak a fogyaté...
Nagyszénási gyerekek Szegedrõl kaptak gyermeknapi ajándékot
Mérnöki és kivitelezési bravúr a kiskunhalasi járványügyi mobil kórház felépítése
Artúr, a négylábú segítőtárs
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
14°C






