Rezsicsökkentés és a fogyatékossággal élő emberek
Az MVGYOSZ a magyar kormány energia-veszélyhelyzetre vonatkozó bejelentését követően több fórumon képviselte a fogyatékossággal élő emberek rezsicsökkentés megtartására irányuló szükségletét.
Alább olvashatják dr. Tapolczai Gergely országgyűlési képviselő úr 2022. július 21-én kelt válaszlevelét a szövetség elnökének megkeresésére.
„Tisztelt Elnök Úr! Kedves Sándor!
Köszönöm szépen a MVGYOSZ levelét. A levelet, ahogy a többi szervezet levelét, észrevételeit is, továbbítottam Németh Szilárd miniszteri biztosnak is, neki is megtettem a javaslatokat, észrevételeket. Kapcsolatban vagyok vele is.
Mai napon annyi már biztos, hogy külön kormányrendelet fogja szabályozni a fogyatékossággal élők energiafogyasztása utáni kedvezményeket.
Üdvözlettel:
dr. Tapolczai Gergely
országgyűlési képviselő”
A fentieken túl az MVGYOSZ tájékoztatást kapott arról is, hogy dr. Nyitrai Zsolt miniszterelnöki biztos úr az MVGYOSZ „rezsicsökkentés és a fogyatékossággal élő emberek” tárgyú megkeresését továbbította az Energia-vészhelyzeti Operatív Törzs számára.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Így segítik a Kálvin téri ellenőrök a vak utasokat.
Változás a körzeti fogadóórában a Látássérültek Észak-alföldi Regionális Egyesületénél
Külföldön már nem értik, minek kínozni a gyereket
A Gépházból ajánljuk: intelligens Windows, szeretteink személyiségjegyei gépeken, Netflix okostévén
Az Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Művészeti iskola bemutatja zenei tehetségét
Az OTP szegregál, Lipóczki kérdez
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
34°C







Vélemény, hozzászólás?