Az Országos Mentőszolgálat nagyszabású Mentőnapot szervez 2018. szeptember 1-én a Városligetben.
A szervezet fennállásának 70. évfordulója alkalmából különleges újraélesztés oktatást szervezünk a rendezvény keretein belül.

A mentők közel 20 ambu fantom mellett tanítják meg az érdeklődőket az újraélesztés helyes módjára. Az újraélesztő fantomokat központi helyszínen, 70-es alakban fogják kiállítani. Forrás:Országos Mentőszolgálat Facebook oldala
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Idén második alkalommal tartott küldöttgyűlést a FESZT
Új otthonra leltek a soproni vakok és gyengénlátók
Igazolását újíttatta, ezalatt rögtön kerékbilincset is kapott egy rokkant férfi Győrben
Hivatások nyomában - az első alkalom a tűzoltók világa
Évzáró Taggyűlést tart az Egyeki Körzeti Csoport
Műanyag késélvédővel rabolt ki egy miskolci férfi egy látássérült asszonyt
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-25, 21:49
Clear sky
32°C
32°C
2.3 m/s
Apparent: 28°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 32%
Szél: 2.3 m/s NW
Széllökések: 6.5 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?