Az Országos Mentőszolgálat nagyszabású Mentőnapot szervez 2018. szeptember 1-én a Városligetben.
A szervezet fennállásának 70. évfordulója alkalmából különleges újraélesztés oktatást szervezünk a rendezvény keretein belül.

A mentők közel 20 ambu fantom mellett tanítják meg az érdeklődőket az újraélesztés helyes módjára. Az újraélesztő fantomokat központi helyszínen, 70-es alakban fogják kiállítani. Forrás:Országos Mentőszolgálat Facebook oldala
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A karácsonyi vásárok története és jelenlegi helyzete Erzsébetvárosban
Kormányzati egyeztetés az ápolási díj felülvizsgálatáról
Újra működik a gyalogátkelő hangjelzése a forgalmas egri kereszteződésben
Íjászati program látássérülteknek és családtagjaiknak Debrecenben
A sikeres pályázat háttere a MAPI!
Parasport: integrált edzőterembe látogatott András yorki herceg
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-23, 06:14
Clear sky
24°C
24°C
2.3 m/s
Apparent: 25°C
Nyomás: 1019 mb
Páratartalom: 64%
Szél: 2.3 m/s N
Széllökések: 9.1 m/s
UV-Index: 0.2
Rövid leírás: 0mm /47% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?