Benkő: már több mint 800 idősotthon fertőtlenítését végezték el a katonák
Több mint 1100 intézményben kell fertőtleníteni, a feladatban mintegy ezer katona vesz részt.
Beszámolt arról is, hogy a járványügyi védekezéssel kapcsolatos feladatokban több mint kétezer katona vesz részt, ezen felül további 10 ezer katona van készenlétben szükség esetére. Sok tartalékos katona önként jelentkezett szolgálatra a járványügyi helyzetben – tette hozzá.
A kórházparancsnokok, az idősotthonoknál intézményparancsnokok feladatairól azt mondta, ezek az egyenruhások, rendőrök és katonák segítik az intézmények vezetőit, összehangolják a munkát. Hozzájárulnak ahhoz, hogy a központi ellátásból időben megérkezzenek a védekezéshez szükséges eszközök, továbbá a járványügyi helyzet korlátozásait, a rendszabályok betartását támogatják és ellenőrzik – közölte Benkő Tibor.
MTI 2020. május 7.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Látássérült nők támogatása Vietnámban
Jobb velük a világ
Kapcsolatépítéssel egybekötött Gasztro Nap
Hatmillió forint értékű autót adományozott az Opel a Debrecen Városi Szociális Szolgálatnak
Válasz érkezett a MEOSZ fogyatékossággal élő gyermeket nevelő anyák szja mentességéről szóló javas...
Az Európai Fogyatékosügyi Fórum aggódik az intézményekben élőkért
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
19°C






