Csokigyűjtő flashmob a rászoruló gyermekekért!
A Tündérkör Alapítvány csokigyűjtő flashmobot szervez Debrecenben, melynek célja, hogy az összegyűlt javakkal a rászoruló gyermekek karácsonyát varázsolják ragyogóvá, a BAGE (Bihari Állami Gondozottak Egyesülete) csokigyűjtő akciójához társulva.
A kezdeményezés a maga nevében világhírű, hiszen bár flashmobok már régóta színesítik a hétköznapok monoton mókuskerekét, az rendhagyó, hogy egy ilyen megmozdulás magába foglaljon jótékonysági célokat is. Időpont: 2017.December.2. 18:00 18:20-ig Helyszín: Debrecen. Csapó utca 30 (a FÓRUM bejáratánál)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Rokkantnyugdíjazás: ombudsmani vizsgálat
200 millió feletti adomány gyűlt össze társadalmi ügyekre - A koronavírus megnyitotta a pénztárcákat
Ingyen maszkok és vitaminok: több mint kétszáz rászorulón segített a Blikk
Végleges egészségkárosodás esetén a kiskorúaknak is lejárati határidő nélkül jár a parkolási igazolv...
Esélyegyenlőségi díj - alapkő letétel
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-04-19, 13:11
Mainly clear
22°C
22°C
1.8 m/s
Apparent: 21°C
Nyomás: 1015 mb
Páratartalom: 27%
Szél: 1.8 m/s W
Széllökések: 12.8 m/s
UV-Index: 5.8
Rövid leírás: 0mm /53% / Rain
Napfelkelte: 05:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?