Demonstrációra készülnek a kereskedelmi alkalmazottak
Vasárnap lesz a Nemzetgazdasági Minisztérium épülete előtt

Demonstrációt hirdet a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezete április 17-én vasárnapra – közölte a szervezet. A demonstrációt a Nemzetgazdasági Minisztérium épülete előtt tartják, a követeléseket petíció formájában nyújtják át Varga Mihálynak. A szakszervezet felháborítónak tartja, hogy a kormány egy tollvonással, rekordgyorsasággal szüntette meg a vasárnapi zárva tartást a kereskedelemben. A kereskedelmi munkavállalók nem szeretnének vasárnap dolgozni, de ha már erre kényszerítik őket, fizessék meg a családjaiktól elrabolt időt.
Forrás a Best FM
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Szakembertől tájékozódhattak a jogosultságaikról a kanizsai vakok – és gyengénlátók
A pénteki Gépházban kipróbáljuk az új online árfigyelő rendszert
Restauráción a Gépház, egyhetes kényszerszünetre vonul a csapat
Műhelymunka vakoknak és gyengénlátóknak Nagybecskereken
„Az emberek csak addig hiszik, hogy egy siket és vak nő nem lehet orvos, míg nem találkoznak velem”
Szezonzáró strandolás a Pesterzsébeti fürdőben a VGYKE. szervezésében
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
26°C







Vélemény, hozzászólás?