Down-szindrómás kisfiú lett a híres márka arca.
Az ikonikus bébiételmárka minden évben megválasztja szóvivő babáját.
Nyolcadik alkalommal választotta meg a Gerber cég az év kisbabáját, most a 18 hónapos Lucas Warrent Georgia államból. A zsűri több mint 140.000 versenyző közül szavazott a kis Lucasra, akinek az arcképe a cég összes közösségi platformján feltűnik majd az év során, emellett családja 50.000 dollárt kap.
Ám a legfontosabb tény az egészben, hogy a vállalat 91 év alatt először választott Down-szindrómával született babát kampányuk arcának.
Minden évben kiválasztjuk azt a babát, aki a legjobban példázza a Gerber örökségét. Lucas tökéletesen alkalmas erre a posztra. Gyönyörű és örömteli mosolya megnyerte a szívünket. Reméljük, hogy ez a lehetőség rávilágít a különleges szükségletű közösségre és felhívja az emberek figyelmét arra, hogy némi elfogadással és támogatással a különleges szükségletű egyéneknek lehetőségük van arra, hogy megváltoztassák a világot, ahogy Lucas is teszi azt!”– nyilatkozta Bill Partyka, a Gerber elnök-vezérigazgatója.
https://media.fox…40_360.JPG
Az eredeti Gerber-baba Ann Turner Cook volt, aki nemrég ünnepelte 91. születésnapját. Az 1927-ben róla készült fekete-fehér kép a Gerber ikonikus logójává vált.
Forrás:NLCafé/Instagram https://www.nlcaf…arka-arca/
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Online eszközök is segíthetik autizmussal élők munkahelyi beilleszkedését
Könnyen érthető cikk a koronavírusról 59 – 2020. június 15.
Lehet jelentkezni a MáSzínház foglalkozásaira!
A térlátás vizsgálata áttörést jelent az autista gyerekek fejlesztésében Páli Jenő agykutató és kol...
Összkép az autizmussal élő személyek és családjaik helyzetéről
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
11°C







Vélemény, hozzászólás?