Egyetlen telefonhívással is sokat segíthetünk!
A Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete évek óta azért küzd, hogy minél színesebb, rendszeres és akadálymentes sportolási és aktív szabadidős programot biztosítson látássérült fiatalok, felnőttek és lelkes látó önkéntesei számára
Az egyesületről készült kisfilmet december 9-én vetítették a TV2 „Az ügy” c. műsorában, amely itt megnézhető:
http://webcast.tv2.hu/azugy/index.php?m=video&video_id=407947
Szavazni december 9-én 00’00 órától a következő kedd éjfélig lehet az 1771-es számon (T-mobile és T-home hálózatból hívható, a hívás díja 200 Ft) A hívások díja teljes egészében a LÁSS számlájára kerül. A hívások díja egyben szavazat is, hiszen a négy non-profit szervezet által meghatározott négy cél közül az nyeri el a Magyar Telekom 5 millió forintos fődíját, amely a legtöbb szavazatot kapja. Az 1771 adott telefonszámról akárhányszor tárcsázható.
Az így érkező segítségekkel az egyesület szeretne egy akadálymentes szabadidős központot kialakítani, amely egyben munkalehetőséget is biztosítana látássérültek számára.
Kapcsolódó link:
Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete www.lassegyesulet.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Tízezer rokkant hiába vár jogos nyugdíjára
Tippek látássérült embereknek az akadálymentes takarításhoz
Ingyenes ifjúsági programok speciális igényű fiataloknak a Salva Vita Alapítvány szervezésében
Debrecenben is megünnepelték a fehér bot világnapját
Fülbevaló a Lapról hangra oldalon
Ezt add össze! – Együtt a jövőnkért 2023. március
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
30°C







Vélemény, hozzászólás?