Ellopta a kórházból újszülött gyermekét az értelmi fogyatékos nő
A rendőrök mentették meg annak a három napos kislánynak az életét, akit anyja lopott ki a kórházból.
Az asszony múlt vasárnap késő délután vitte magával a helyi kórház szülészeti osztályáról újszülött gyermekét. A 32 éves nő ellen értelmi állapota és szociális helyzete miatt ideiglenes gyermekelhelyezési eljárás van folyamatban, ezért csecsemőjét nem vihette volna magával. A rendőrök a város területén kutatásba kezdtek és a zavart viselkedésű nőt, karjában a síró csecsemővel 19 óra 10 perckor Győr-Sziget városrészben igazoltatták. Az asszony a járőrök kérdéseire összefüggéstelenül felelt, és erősen szorította magához kihűlt testű gyermekét – írja a Police.hu. Az egyenruhások az anyát megnyugtatták és kislányával együtt, a helyszínre érkező mentőszolgálati munkatársak segítségével kórházba szállították.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Megtartotta idei első ülését az MVGYOSZ elnöksége
Látássérültként megtanult kitartó lenni
Különleges eljárással mentették meg egy beteg látását - házipatika
SZÉKHÁZFELÚJÍTÁSRÓL SZÓLÓ ÉS KÖNNYED KARÁCSONYI ZENÉS BESZÉLGETÉSSEL IS VÁRJUK AZ ESÉLYEGYENLŐSÉGI M...
Fedezzük fel együtt Tiszafüred múltját!
Diszlexiára és diszkalkuliára utaló jelek óvodás és kisiskolás korban
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
25°C







Vélemény, hozzászólás?