Fagylaltozás a pesterzsébeti Duna-parti sétányon
A VGYKE programot szervez a pesterzsébeti Duna-parti sétányon, melynek keretében sétára és fagylaltozásra kerül sor.
A VGYKE júniusi programajánlója keretében sétát szerveznek a pesterzsébeti Duna-parti sétányon, majd a résztvevők fagylaltozhatnak is.
A program tervezett időpontja 2025. június 24., 09:30 óra. A találkozó 09:15-kor lesz a 119-es busz Vízisport utcai megállójában, a Gubacsi út Határ út felől érkező oldalán.
Helyszín: pesterzsébeti Duna-parti sétány.
A program az időjárás függvényében elmaradhat, ebben az esetben a szervezők értesítik az érintetteket.
A programról felvétel készül, mely a Közösség Lámpásai – soroksári Látássérültek Klubja Facebook oldalán lesz megtekinthető.
Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:
E-mail: pesterzsebet.szervezo@vgyke.com
Mobil: 06704310445, 06301866328
A programot Dudikné Rácz Andrea, a XX. kerületi közösségi civilszervező szervezi.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Veszített a Spar a törvényszéken, akadálymentesítenie kell az online bevásárlást
Együtt a jövőnkért 2023. szeptember – Szezonnyitó áttekintés
Beszámoló a MVGYOSZ-ban tartott július 18-ai szakmai bemutatóról
„Minden életkorban fontos a Braille” – II. Tapintható olvasás konferencia
Érzékenyítés judóval - Fehérvár különböző intézményeiben is szerveznek sportos programokat
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás


24°C
Vélemény, hozzászólás?