Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Jazzklub - Zsuffa Péter m*sora
61
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Fogyatékossággal élő gyerekek és a hajvágás? Nem lehetetlen küldetés…

- 2023. február 13. 8:42 - 1017 megtekintés

Sok fogyatékossággal élő gyerek számára jó pár hétköznapi dolog nehézségbe ütközik, ilyen például egy egyszerű hajvágás a fodrásznál. Félelmet kelt bennük a hajvágó gép zaja és a lehulló haj, ez pedig nem éppen a kívánt hatást váltja ki belőlük, gyakrabban kell szünetet tartani és megnyugtatni őket.

A fodrász hozzáállása, empátiája azonban sokat javíthat a helyzeten. Az interneten vírusként terjed egy videó, amelyben Vernon Jackson a Down-szindrómás kisfiú, Ellison számára teszi örömtelivé a hajvágást. Jócskán van gyakorlata ezen a téren, ugyanis szabadidejében fogyatékossággal élő gyerekekkel dolgozik, méghozzá teljesen ingyen.

Itt tudjátok megnézni a videót – a frizurakészítés folyamata, valamint a végeredmény nemcsak a kisfiú arcára csalt mosolyt: https://nlc.hu/baba/20230210/borbely-csodamodszer-hajvagas-down-szindromas-gyerek/

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


+ 1 = kettő

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 18. vasárnap, Piroska napja van.
Az év 03. hete és 18. napja.
Holnap Sára napja lesz.

1271. IV. Béla leánya, Margit hercegnő halála.Ő domokosrendi apáca volt a budai, utóbb rólanevezett Margit szigeten és itt hunyt el 29éves korában. Életéről fontos kultúrtörténetikútfő, a Margit legenda, maradt fenn.


1576. Báthory István lengyel király lesz. Azandzrejovi országgyűlés Báthory Istvánnak,Erdély fejedelmének, lengyel királlyáválasztását megerősítette, ez pedig aföltételeket elfogadta.


Vas István: Piroska

"Piroska jaj Piroska
Piroslik még a rózsa
Habár a haj megőszül
Zöld láng lobog alatta
Arcod szemed a szád sem
Felejtett el nevetni..."

Időjárás

2026-01-18, 10:41
Clear sky
SE
Clear sky
-1°C
1.3 m/s
Apparent: -5°C
Nyomás: 1035 mb
Páratartalom: 50%
Szél: 1.3 m/s SE
Széllökések: 4.3 m/s
UV-Index: 1.1
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 07:24
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


három mínusz hat = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com