Gyűjtés az utcán élőkért
A hetek óta tartó hidegben több száz fedél nélküli él kutyájával az utcákon. A szállók nem adhatnak otthont nekik, mivel állatot nem engedhetnek be. Ebben a helyzetben nyújt segítő kezet az Állatvédőrség Alapítvány.
fffA Magyar Állatvédőrség Alapítvány gyűjtést szervez a hajléktalanok és kutyáik számára. A kezdeményezés célja, hogy ruhát, búvóhelyül szolgáló adományokat kapjanak a rászorulók, ezzel segítve őket a túlélésben. Jóó István az alapítvány igazgatója elmondta: 14-15 kocsinyi felajánlást kaptak, amit már szétosztottak: főként ruha, tartós élelmiszer, póráz és ágynemű érkezett. Az akció munkatársai karöltve az Állatvédő Ligával egész februárban támogatják az otthontalanokat és továbbra is várják a felajánlásokat.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Koronavírus: idősek mellett a fogyatékossággal élőket is segítik a vidéki önkormányzatok
Ellátásokat és szolgáltatásokat érintő változások a Magyar Közlönyben
Adomány szállításában segített a Magyar Honvédség
Tényleg aprófalvakba küldik a fogyatékosokat
Rokkantsági nyugdíjrendszer – gyakorlati tudnivalók a kompenzációról
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
16°C







Vélemény, hozzászólás?