Halmozottan sérült gyermekkel az élet – Ágoston Gizella története
Ha egy sérült – főleg halmozottan sérült – gyerek érkezik a családba, az igen nagy tragédia, sőt törés a szülők életében.
Sokk a diagnózist követően, majd a növekvő dilemmák: hogy fognak felnevelni egy “speciális” gyereket? Milyen jövő vár rá? Mi lesz Vele, ha Ők már nem lesznek? Feladják? Vagy éppen erőt merítenek a helyzetből, és megpróbálják kihozni belőle a legjobbat?
Ágoston Gizella az utóbbira jó példa, az Ő történetét olvashatják itt: https://www.sopronitema.hu/hirek/varosi-hirek/a-szeretet-erejevel?fbclid=IwAR1HNfTNGjPNoPEycUEaPVXYBS2gU5pmhNeVGDGzaLLB4Fm8wep3uprhY1o
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Dr. Szõke: a látássérülteknek pénz&a
5 javaslat a sikeres munkához – útravaló a szociális és családügyi miniszternek
A technológia új lehetőségeket nyit a főváros látássérültjei számára.
Marcsi-futi - a Baráthegyi Vakvezető és Segítő Kutya Iskola Alapítványnál
Ingyenes zöldhályog szûrés
Kutai Kinga hallássérült kisfia hónapok óta nem járt iskolába: „Nem engedtem, mivel úgy éreztem, hog...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-08-12, 23:19
Clear sky
26°C
26°C
3 m/s
Apparent: 25°C
Nyomás: 1020 mb
Páratartalom: 32%
Szél: 3 m/s ENE
Széllökések: 8.5 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:36
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?