Három hónap minisztériumi munkára pályázhatnak a fogyatékkal élő hallgatók
E hét péntekig lehet pályázni a fogyatékos hallgatók ösztöndíjprogramjára – közölte a Miniszterelnökség.
A fogyatékos felsőoktatási hallgatók közigazgatási ösztöndíjprogramjának célja, hogy „szakirányú munkatapasztalat-szerzést biztosítson azoknak a fogyatékos felsőoktatási hallgatóknak, akik szakmailag elhivatottak, munkatapasztalattal még nem rendelkeznek és elkötelezettek a nemzeti közigazgatás iránt” – írták. Az ösztöndíjas három hónapig dolgozhat egy minisztériumnál. A tapasztalatszerzés helyszínét a Miniszterelnökség ajánlja fel az ösztöndíjasnak, figyelembe véve tanulmányait, érdeklődési körét, valamint a kiválasztási folyamat eredményét és a befogadó intézmények igényeit. A hallgatók szakmai fejlődését a teljes időtartam alatt a befogadó intézményeknél dolgozó, felkészített mentorok segítik. A pályázati kiírás szerint az ösztöndíj összege a program három hónapja alatt havonta 50 ezer forint adómentes jövedelem. A program várható kezdete február 9. Forrás: MTI.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Bice-Bóca tábor a Balatonnál
Tárlatvezetés az egyiptomi kiállításon
Interjú a Gépházban: Mindent megkérdezünk a vakoknak fejlesztett EVO E12-ről
Küldöttgyűlést tartott az MVGYOSZ
Bicikliseknek KÖTELEZŐ 300 ezres bírságot is kaphatsz!
Félidőben az EU fogyatékosügyi stratégiája – Az Európai Bizottság rendezvényén járt az MVGYOSZ.
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
34°C







Vélemény, hozzászólás?