Hazai hírességek fogtak össze a vakvezető kutyákért
Idén már ötödik alkalommal fogtak össze hazai hírességek, művészek és sportolók a Dorko-val a vakvezető kutyák képzésének támogatására.
A Loyalty is Royalty kampány 2015-ben indult azzal a nemes céllal, hogy minél több magyarországi látássérült mellé kerülhessen egy hűséges segítőtárs. A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének Kutyaiskolájánál a várólista nagyon hosszú, sokan akár éveket is várnak vakvezető kutyára hazánkban. Ezért tartotta fontosnak a cég, hogy 2015-ben zászlajára tűzze a várakozási idő csökkentését. A hazai művészek és sportolók közül sokan már a kezdetek óta a Dorko kezdeményezése mellé álltak, így például többek között Harsányi Levente, Fucsovics Márton, Fodor Rajmund, Tápai Szabina, Kucsera Gábor, a Halott Pénz, Kollányi Zsuzsi, Deniz, Dukai Regina több éve aktív részesei a kampánynak. (Forrás: Blikk.hu)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Gazdit vezetünk – vakvezetőkutyák a középpontban
A döntés – Tenki Réka és Csányi Sándor előadására jelentkezni lehet ma 14:00-ig!
Folytatódik a kemény munka – Együtt a jövőnkért
Megjelent az NVDA 2020.1
Fehér rózsacsokor – Bemutatták a Fehér Anna látássérült nővérről szóló könyvet Budapesten - Magyar K...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
18°C







Vélemény, hozzászólás?