Heteken belül elindul az építkezés az M4-es gyorsforgalmin
Heteken belül elindul az építkezés az M4-es gyorsforgalmi út M0-Cegléd és Cegléd-Szolnok közötti szakaszán, a beruházás a tervek szerint 2018 utolsó negyedévében ér véget – közölte Bene Ildikó fideszes országgyűlési képviselő szerdai szolnoki sajtótájékoztatóján.
A képviselő elmondta, hogy a Szolnok-Fegyvernek közötti szakasszal kapcsolatos, az építtetőkkel folyó egyeztetés és elszámolás folyamatban van. Ezt követően kezdődhet el a közbeszerzés és a műszaki tartalom meghatározása – mondta, hozzátéve: nem autópálya, hanem négysávos autóút épül. A tervek szerint az építkezés még idén, vagy 2017-ben elkezdődik, és 2019 végére készül el.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Kábítószerügyi Koordinációs Tárcaközi Bizottság, valamint a Kábítószerügyi Tanács létrehozásáról dön...
Juniális a Pannónia utcában: programok a XXII. Kerület Napja alkalmából
A diverzitás a Te ügyed is! – Workshop az inkluzív munkahelyekért
A Belügyminisztérium közleménye
Könnyen érthető cikk a koronavírusról 45 – 2020. május 25.
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
6°C







Vélemény, hozzászólás?