Hivatalosan is munkába állt Keksz, az első vércukorszint-jelző kutya
Reméljük élesben is ugyanilyen jól fog teljesíteni!
Már korábban is írtunk a kiképzés alatt álló Kekszről, a törpeuszkárról, aki a cukorbeteg Hanga mellett teljesít majd szolgálatot, hogy megbízhatóan, előre jelezze, mikor esik le vészesen a kislány vércukorszintje.
Most pedi geljött az idő , hogy hivatalosan is megkezdje szolgálatát. Ezzel Keksz az első olyan kutya Magyarországon, amely megbízhatóan jelzi a vércukorszint csökkenését a cukorbetegeknek, ezzel megelőzve az alacsony cukorszint miatti rosszullét kialakulását.
Íme a Kekszről szóló cikk: https://novekedes.hu/hirek/elkezdte-munkajat-az-elso-vercukorszint-jelzo-kutya?fbclid=IwAR3G2qykFRWnnW6Fy-zxMnEF_kCMojnHqPeG7ZvwOKCHD_BWCL0euHtkGcw
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
13-ra nőtt a Magyarországon diagnosztizált koronavírussal fertőzöttek száma
Világszínvonalú ultrahangkészülékkel gazdagodtak
Tízezer Béres Csepp az egészségügyi dolgozóknak és idősotthonok lakóinak
Orbán Viktor: annyi munkahelyet fogunk létrehozni, amennyit a koronavírus elpusztít
Meghaladta a 3,66 milliót a fertőzöttek száma a világon, a gyógyultaké 1,2 millióhoz közelít
3221 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 160 beteg
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
19°C






