ISMÉT MEGJELENTEK A KATONÁK A KÓRHÁZAKBAN
Ismét több kórházban segítenek a katonák – közölte a Honvédelmi Minisztérium hétfőn a Facebook-oldalán.
FOTÓ: HONVEDELEM.HU
Mint írták, a Magyar Honvédség számára kiemelten fontos a magyar állampolgárok biztonsága, ezért felkérés alapján, hétfőtől a katonák ismét segítséget nyújtanak az egészségügyi intézmények dolgozóinak a szakképesítés nélkül ellátható logisztikai feladataikban.
A honvédség az ország különböző pontján 23 kórházban mintegy 83 katonával segíti az egészségügyi dolgozók munkáját – közölte a HM.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
"Egészségedre" műsor minden hétfőn 10:00 és 22:00 órás hírek után
Országos tisztifőorvos: naponta hétezren kérnek tesztet
Újabb csavar: megvan a pénz, mégsem tudják megvenni az SMA-s Noémi gyógyszerét
Az egészségügy továbbra is számít a 65 év feletti orvosokra és szakdolgozókra
Még mindig fáj a fogyatékos kislány foga - senki nem akar vele foglalkozni
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2025-03-19, 20:28


Clear sky
6°C
6°C
2.1 m/s
Apparent: -0°C
Nyomás: 1033 mb
Páratartalom: 40%
Szél: 2.1 m/s S
Széllökések: 6.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:48
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Vélemény, hozzászólás?