Judo paralimpiai kvalifikációs Vk, Eger: Vincze Gábor megsérült
Vincze Gábor sérülés miatt nem tud részt venni az egri paralimpiai kvalifikációs judo Világkupa-versenyen a 81 kg-osok súlycsoportjának szombati küzdelmeiben.
A magyar sportoló kézsérülés miatt kényszerül visszalépésre. „Gabinak pár napja edzésen sérült meg a keze, minden megtettünk azért, hogy rendbe jöjjön, de sajnos továbbra sem tud rendesen fogni, ezért nem maradt más lehetőségünk, mint visszaléptetni a Vk-versenytől” – mondta Bíró Norbert, válogatottunk szakvezetője.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Tanulmányi pályázat látássérülteknek
Elkészült a Távszem alkalmazás – Pár hét múlva indul a tesztüzem
Programajánló: a látássérültek Orosházi körzeti csoport augusztusi programja
Látássérült joghallgatók figyelmébe – gyakorlati lehetőség a Baker and McKenzie-nél
Látássérültként, emberként – Interjú Vargáné Décsei Eszter Judittal
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-01-22, 23:41
Előjelzés
0°C
0°C
0.7 m/s
Apparent: -7°C
Nyomás: 1010 mb
Páratartalom: 72%
Szél: 0.7 m/s NW
Széllökések: 6.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /16% / Rain
Napfelkelte: 07:21
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?