Kerekesszékes vívó-vb, Eger: több mint kétszáz sportoló nevezett
Több mint kétszáz sportoló küzd meg egymással a riói paralimpiai kvótákért a szeptember 18-23. között megrendezésre kerülő egri kvalifikációs kerekesszékes vívó-világbajnokságon.
Az aranyérmesek közvetlenül kijutnak a jövő évi nyári játékokra, a többi részvételi jogot a világranglistán elfoglalt helyezés alapján lehet megszerezni. Sikeres vb-szerepléssel – éremszerzés, legjobb nyolc közé jutás – sokat javíthatnak pozíciójukon a vívók. A tét nagyságának megfelelően óriási az érdeklődés a vb iránt, 32 országból összesen 202 sportoló nevezett. Magyarországot tizenhatan képviselik, hét női és kilenc férfi vívónk „száll szembe a világgal”. A selejtezőket a Hotel Eger&Parkban rendezik, a döntőket a szállodától gyalog öt perc alatt elérhető dr. Kemény Ferenc Sportcsarnokban bonyolítják le.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Módosul a LÉARE. hajdúszoboszlói fogadóórájának időpontja májusban
Nyári klubdélután a pesterzsébeti Lámpás Klubon
Megszűnik a Kner-Tevan Alapítvány, a megmaradt pénzből helyi célokat támogatnak.
Egy éves a honosított NVDA. 3. rész
Vakok Világa: marad az ideiglenes megoldás, egyelőre továbbra sem lesz pályázat
Magyar siker: napirenden a látássérült judo az IJF kongresszusán
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
34°C







Vélemény, hozzászólás?