Két harmadik hely az egri csörgőlabdatornán
A magyar női és férfi csörgőlabda-válogatott is a harmadik helyen végzett az Egerben vasárnap befejeződött nemzetközi tornán.
A nőknél a magyarok a világbajnoki ezüstérmes, s a riói paralimpiára már kijutott orosz, illetve az Ázsia-bajnokságon harmadik dél-koreai csapattal találkoztak. A három együttes részére két nap alatt négy körmérkőzéses sorozatot rendeztek, a hazaiak mindkét válogatott ellen egyszer-egyszer nyertek. A férfiaknál öt csapat küzdött egymással, a magyarok a szombati körmérkőzéses selejtezőt a második helyen zárták, majd az elődöntőben 10-6-ra kikaptak a későbbi tornagyőztes oroszoktól, a harmadik helyért pedig 10-0-ra nyertek a magyar utánpótlás-válogatott ellen. Szeptember 24. és 28. között Dabason és Szigetszentmiklóson rendezik a B csoportos Európa-bajnokságot, a női és férfi válogatottal szemben is az az elvárás, hogy feljusson az A csoportba. Ennek eléréséhez dobogós helyen kell végezniük. Forrás: MTI.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A Gépházban kipróbáljuk a nem csak budapestieknek hasznos Budapest Go alkalmazást
A vakok a hallásuk és látásuk lencséjén keresztül „nézik” a színdarabokat.
Új beszélő vércukormérő - Tesztalanyok kerestetnek!
Kirándulás a martonvásári Brunszvik-kastélyba látássérülteknek
Lezárult a segédeszköz és tanulmányi pályázat a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületénél
Új platform segíti a látássérültek foglalkoztatását
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
27°C







Vélemény, hozzászólás?