Klubprogram a Madame Tussauds panoptikumban Józsefvárosban
A Madame Tussauds panoptikumban tartott klubprogramon a látássérültek számára is élvezhetővé vált a kiállítás.
A Madame Tussauds panoptikumban november 29-én tartott klubprogramon a résztvevők közel három órán át vehettek részt. A rendezvény célja a kiállítás vizuális elemeinek a látássérültek számára is élvezhetővé tétele volt, melyet a jól látó kísérők segítettek elő.
A kísérők részletes leírásokkal támogatták a vizuális élményt, bemutatva a viaszfigurák külső jegyeit, ruházatát, mimikáját és a környezet látványát. A program során a résztvevők megcsodálhatták a figurák élethűségét és a részletgazdag kidolgozást, valamint a háttérbeállítások egyediségét.
A rendezvény a Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat támogatásával valósult meg.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
4°C







Vélemény, hozzászólás?