Közel 1 mázsa élelmiszert dob ki a magyar évente
Rengeteg élelmiszert pazarlunk el, csak Magyarországon átlagosan közel 1 mázsa ételt dob ki a szemétbe egy ember.
A húsfogyasztás és az energiafogyasztás csökkentésével, valamint az újrahasznosítás növelésével sokat tehetnénk bolygónk megmentéséért. E témaköröket öleli fel sok tudományos információval, adattal egy országos edukatív játék, a Nagy Diák Fenntarthatósági Teszt, ami a Magyar Baptista Szeretetszolgálat Alapítvány partnerségében, a DUE Médiahálózat szervezésében zajlik.
További részletek elérhetők a linkre kattintva:
Közel 1 mázsa élelmiszert dob ki a magyar évente
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Vakok és gyengénlátók élelmezését segíti Német Ferenc és Chovanecz Kata
Speciális intézetbe került a magyar zenész 26 éves fia
Futás a gyermekekért Sajóbábonyban
Rokkantsági ellátás: az Alkotmánybíróság törvényalkotásra kötelezte az Országgyűlést
Tolongás volt az ingyenes vitaminokért
A „Dolgozni jó!” füzetsorozat felhasználói visszajelzései
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-26, 17:50
Clear sky
37°C
37°C
1.6 m/s
Apparent: 29°C
Nyomás: 1018 mb
Páratartalom: 30%
Szél: 1.6 m/s N
Széllökések: 7.6 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 04:48
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?