Látássérült nő kosarából loptak a pánikvásárlók
Mindig van lejjebb és azt a koronavírus-járvány miatti pánikvásárlók most be is bizonyították. A látássérült Casey Hyde egy melbourne-i szupermarketben vásárolt be, amikor a koronavírus-járvány miatt megvadult pánikvásárlók egész egyszerűen kilopták a bevásárlókocsijából a vécépapírt.
„Kérlek, gondoljatok a hátrányos helyzetűekre, akik nem tudnak ételt beszerezni, mert nincs autójuk” – hívta fel rá a figyelmet a nő. Ausztráliában két nagy szupermarketlánc, a Coles és a Woolworths is bejelentette, hogy reggel 7 és 8 óra között idős és sérült emberek számára tartanak nyitva, hogy ők is nyugodtan bevásárolhassanak. Az intézkedést azután vezették be, hogy az emberek megrohanták és letarolták szupermarketeket, attól tartva, hogy karanténba kell vonulniuk. (Forrás: Nlc.hu/Dailymail.co.uk)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Adventi, karácsonyváró ünnepséget szervez a Hermina Egyesület
A döntés az Öné! - a MVGYOSZ. hangprofil pályázatában várják a közönség szavazatát is
A VGYKE. Fehérbot Napja Erzsébetvárosban
Nem fér be a kerekesszék a fogyatékkal élőknek adott autókba
„Egyszerre lettünk hárman, és azóta együtt vagyunk”
Megjelent a magyar nyelvű JAWS for Windows 2019. képernyőolvasó szoftver
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
16°C







Vélemény, hozzászólás?