Látogatás a Földalatti Vasúti Múzeumba
A LÉARE Hajdúszoboszlói Körzeti Csoportja szeretettel vár minden érdeklődő tagtársat egy budapesti kirándulásra.
A résztvevők a Földalatti Vasúti Múzeumba látogatnak el, majd ezt követően a Margit-szigeten tesznek egy sétát.
– Ideje: 2024. augusztus 22. csütörtök
– Indulás: Debrecenből 6:36 Cívis vonattal
– Visszaút Budapestről 16:25 Cívis vonattal
A kontinens első -1896. május 2-án átadott- földalattijának állít emléket a Földalatti Vasúti Múzeum, amely 1975-ben nyitotta meg kapuit a látogatók előtt. 1996-ban a földalatti megindulásának 100. évfordulójára – a teljes földalatti vonal mellett – a múzeum is megújult.
több infó
– tagsági igazolvánnyal a belépés ingyenes
– nyugdíjas belépő 500 Ft.
Délutáni program: séta a Margit – szigeten
(Zenélő szökőkút, japánkert)
Az utazás önköltséges.
Jelentkezni augusztus 21-ig lehet az egyesület elérhetőségeinek egyikén vagy a 30/318-8384 telefonszámon.
(Kuik Mihályné – csoportvezető)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Télköszöntő Gépház újdonságok: Android 12 fejlesztések, bivalyerős Apple iPad
Braille-tanfolyam indul Szabolcsban
„tandem nap” - vak informatikusok részvételével
Lélekgyógyító vallomás! Karvai Sándor elmeséli, milyen vakon az élet
Az MVGYOSZ. hírlevélműsora kedden 8-tól
Tízezer rokkant hiába vár jogos nyugdíjára
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
24°C






