Megmérgezte beteg lányát egy pennsylvaniai asszony
Gyilkosság miatt vádat emeltek egy idős, pennsylvaniai nő ellen, miután 32 éves, mozgássérült lányát holtan találták a lakásban. A fiatal nő holttestében halálos dózisú drogot, gyógyszereket, és alkoholt is találtak boncoláskor.
Tavaly decemberben holtan találták egy 32 éves, mozgássérült nőt Philadelphiában.A holttestet átadták az orvosoknak további vizsgálatokra. A boncolás során drogot találtak a halott nő szervezetében, ezen kívül azt is megállapították, hogy anyja rendszeresen alkohollal, és nagy dózisú gyógyszerekkel mérgezte beteg lányát. A 63 éves Yelena Nezhikhovskaya ellen gyilkosság, kábítószer birtoklása, illetve hamis adatszolgáltatás miatt emeltek vádat, jelenleg is folyik a nyomozás az ügyében – írja a Foxnews.com. (Forrás: Origo/Foxnews.com)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Talán nem baj, hogy Elon Musk nem holnap fog belemászni az agyunkba
Az esélyegyenlőségért vonultak a fogyatékossággal élők
Mozgássérült férfit akart kirabolni, 7 perc alatt elfogták
Beszóltak a mozgássérült helyre parkoló nőnek - zseniálisan vágott vissza
Mozgássérült gyermekeket támogattak a tószegi jótékonysági futással - SZOLJON
Phoenixben egy férfi el akarta lopni egy mozgássérült nő kerekesszékét, ám végül ő járt pórul...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
23°C







Vélemény, hozzászólás?