Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- Program ajánló
63
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Minden döntésnek, ami az EU-ban születik, ki kell hatnia a fogyatékossággal élő emberek életére

- 2011. április 20. 18:26 - 2367 megtekintés

Soltész Miklós, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium szociális, család- és ifjúságügyért felelős államtitkára az „Új kihívások az Európai Fogyatékosságügyi Stratégiában 2010-2020” című konferencia keddi sajtótájékoztatóján kiemelte: az Európai unióban 80 millió fogyatékossággal élő ember él. Éppen ezért minden döntésnek, ami az EU-ban születik, ki kell hatnia a fogyatékossággal élő emberek életére. Kiemelte, hogy a belga elnökség […]

Soltész Miklós, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium szociális, család- és ifjúságügyért felelős államtitkára az „Új kihívások az Európai Fogyatékosságügyi Stratégiában 2010-2020” című konferencia keddi sajtótájékoztatóján kiemelte: az Európai unióban 80 millió fogyatékossággal élő ember él. Éppen ezért minden döntésnek, ami az EU-ban születik, ki kell hatnia a fogyatékossággal élő emberek életére.

Kiemelte, hogy a belga elnökség alatt született meg az Európai Fogyatékosságügyi Stratégia, melyet Magyarország is prioritásként kezelt, és ezt adjuk majd tovább a lengyel elnökségnek.

Felhívta a figyelmet arra: kiemelt kérdésként emelte be a magyar elnökség a témák közé a családot. Hozzátette, a család nemcsak a demográfia, hanem a fogyatékosságügy szemszögéből tekintve is rendkívül fontos, mivel szavai szerint a megfelelő védelmet, a legnagyobb szeretetet elsősorban a család képes biztosítani a fogyatékossággal élő személyek számára.

A szociális államtitkár fontosnak nevezte azt is, hogy a fogyatékossággal élő személyek minél nagyobb számban az integrált foglalkoztatásba kerüljenek.

Jean-Marc Delizée fogyatékossági ügyekért felelős belga szociális államtitkár fontosnak nevezte azt a lépést, mikor az Európai Bizottság 2010. novemberében bemutatta az Európai Fogyatékosságügyi Stratégiáját (2010-2020).

Galeziak Janusz lengyel miniszteri tanácsos a sajtótájékoztatón azt hangsúlyozta, hogy Lengyelország, mint a Magyarország után következő soros uniós elnök, is prioritásként fogja kezelni az Európai Fogyatékosságügyi Stratégiát.



A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!


Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


4 - négy =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. augusztus 14. péntek, Marcell napja van.
Az év 33. hete és 226. napja.
Holnap Mária napja lesz.

1356. A lovagiasság szép példája. Delfino választatott meg Velence hercegévé, aki Trevizo parancsnoka volt., ezen erődöt pedig a magyarok ostromolták. A velencei tanács megkérte Nagy Lajost, engedje meg, hogy Delfino Tervizóból kijöhessen és a magyar táboron át Velencébe mehessen a kormány átvételére. A lovagias jellemű király e kívánságnak, bár érdekébe ütközött helyt adott.


1849. Déva vára lőpor fellobbanás következtében légberöpült, és itt 114 honvéd veszté életét.


Simai Mihály / 1935. aug. 14. - /

Álmok huszára

"álomlovak szivárványréteken
dobognak boldogan és kényesen
robognak szabadon és féktelen
sziporkás nyárban robognak velem..."

Időjárás

2026-08-14, 06:42
Clear sky
N
Clear sky
21°C
3.3 m/s
Apparent: 22°C
Nyomás: 1024 mb
Páratartalom: 27%
Szél: 3.3 m/s N
Széllökések: 6.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:38
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


nyolc mínusz kilenc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 330

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com