Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

ABBA - Mamma Mia
55
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Minden londoni érmes magyar vívó ott lesz Egerben

- 2012. november 23. 12:32 - 2092 megtekintés

A minden várakozást felülmúlóan sikeres londoni nyári paralimpia után először lehet versenyen látni a legjobb magyar kerekesszékes vívókat, ráadásul itthon, a Hotel Eger&Parkban a november 30-tól december 2-ig tartó Hungarian Openen, melyet immár harmadszor rendeznek Egerben.

A magyar vívók összesen öt dobogós helyezéssel zárták a nyári játékokat. Egyéniben Krajnyák Zsuzsanna (párbajtőr ezüst, tőr bronz), Dani Gyöngyi (tőr ezüst), Osváth Richárd (tőr bronz) ért oda a dobogóra, csapatban pedig a Dani Gyöngyi, Juhász Veronika, Krajnyák Zsuzsanna összeállítású együttes zárt másodikként a párbajtőrözők vetélkedésében.

Az összes londoni érmes részt vesz az egri viadalon is, természetesen komoly eséllyel a dobogós helyezések elérésére. Három londoni résztvevő kihagyja az egri versenyt: Pálfi Judit vállműtéte után lábadozik, Mató Gyula kisebb hátsérüléssel bajlódik, orvosi javaslatra, a szakmai stábbal egyeztetve nem indul. Szekeres Pál szintén nem vesz részt az egri versenyen, a 48 éves vívó London után társainál hosszabb pihenőre kapott engedélyt.

A Hungarian Openen 10 országból 67 vívó jelezte részvételi szándékát, a világ élvonalába tartozó nemzetek közül, a lengyelek, olaszok, oroszok neveztek a versenyre, a legjobb ázsiaiakon – hongkongiak, kínaiak – kívül csak a franciák hiányoznak a mezőnyből.

A magyar csapat névsora: Dani Gyöngyi, Hajmási Éva, Juhász Veronika, Krajnyák Zsuzsanna, Döme István, Horváth Gábor, Juhász Tamás, Osváth Richárd, Rozbora András.



A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!


Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


+ három = 5

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. május 1. péntek, Fülöp, Jakab, A munka ünnepe napja van.
Ma van a(z) Munkavállalók Szolidaritási napja.
Az év 18. hete és 121. napja.
Holnap Zsigmond napja lesz.

1833. Deák Ferenc első megjelenése az országgyűlésen. Ő, mint Zala vármegye követe, életkora harmincadik életévében jelent meg Pozsonyban.


1890. A munkásság először ünnepli meg május elsejét Európa szerte.


József Attila: Május

A rengő lomb virágban ég
és készül a gyümölcsre,
a nyílt uccára lép a nép,
hogy végzetét betöltse.
Iramlanak bogarak,
friss jelszavak repülnek.
S az aranyba vont ég alatt,
-mert beköszönt az ünnep -
a szabadság sétára megy.
Hős népe ágat lenget,
s ő kézenfogva vezeti
szép gyermekét, a rendet!

Időjárás

2026-05-01, 05:49
Clear sky
N
Clear sky
9°C
1.8 m/s
Apparent: 8°C
Nyomás: 1028 mb
Páratartalom: 22%
Szél: 1.8 m/s N
Széllökések: 7.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:26
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hét szorozva nyolc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 330

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com