Mitől kevesebb egy fogyatékossággal élő, mint egy egészséges ember?
Akkor most kell, vagy nem kell érzékenyíteni? Vagy netán szemlélet formálni?
Korábban írtunk arról, hogy hatalmas felháborodást váltott ki a Pesti Srácok-on megjelent “Elég az érzékenyítésből, hagyjuk élni az embereket!” című cikk. Akkor közöltük az nlc.hu egyik újságírójának, Herczeg Szonjának írását e témában.
Most egy látássérült, kétgyerekes hölgy osztja meg véleményét e téren.
Itt tudjátok elolvasni: https://subrosa.cafeblog.hu/2019/08/07/a-pesti-sracok-szerint-bun-hogy-elek/
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
70 rászoruló család mindennapjait tette szebbé a „Garázsvásár a gyermekekért” jótékonysá...
Masszázs és Testtudat Konferencia a Lurdy Házban
Megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató üzemet avattak Marcaltőn
KAÜ bejelentkezés és DÁP alkalmazás akadálymentessége- kutatásban való részvétel az érintett célcso...
Egyházi lelkisegély-vonalak: segítség a járványban is
Az olcsóbb áramból drágább lesz
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-28, 04:05
Clear sky
30°C
30°C
0.8 m/s
Apparent: 34°C
Nyomás: 1019 mb
Páratartalom: 27%
Szél: 0.8 m/s S
Széllökések: 11.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 04:49
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






