Mitől kevesebb egy fogyatékossággal élő, mint egy egészséges ember?
Akkor most kell, vagy nem kell érzékenyíteni? Vagy netán szemlélet formálni?
Korábban írtunk arról, hogy hatalmas felháborodást váltott ki a Pesti Srácok-on megjelent “Elég az érzékenyítésből, hagyjuk élni az embereket!” című cikk. Akkor közöltük az nlc.hu egyik újságírójának, Herczeg Szonjának írását e témában.
Most egy látássérült, kétgyerekes hölgy osztja meg véleményét e téren.
Itt tudjátok elolvasni: https://subrosa.cafeblog.hu/2019/08/07/a-pesti-sracok-szerint-bun-hogy-elek/
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Monitoradományozási programot indít a Mátrix Közhasznú Alapítvány
Spiritualitás és fogyatékosságprincípiumok a teória és praxis szintjén
Koronavírus: ne hagyjuk magukra a legrászorultabbakat!
Berettyóújfalui alapítványnak gyűjtenek az akadémikusok
A stroke-ot nem elég túlélni: a felépüléshez szakmai segítség kell
Nyúlnak a nyúlért
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-27, 01:16
Clear sky
32°C
32°C
2 m/s
Apparent: 32°C
Nyomás: 1018 mb
Páratartalom: 26%
Szél: 2 m/s NNE
Széllökések: 6.2 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /4% / Rain
Napfelkelte: 04:48
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






