Mitől kevesebb egy fogyatékossággal élő, mint egy egészséges ember?
Akkor most kell, vagy nem kell érzékenyíteni? Vagy netán szemlélet formálni?
Korábban írtunk arról, hogy hatalmas felháborodást váltott ki a Pesti Srácok-on megjelent “Elég az érzékenyítésből, hagyjuk élni az embereket!” című cikk. Akkor közöltük az nlc.hu egyik újságírójának, Herczeg Szonjának írását e témában.
Most egy látássérült, kétgyerekes hölgy osztja meg véleményét e téren.
Itt tudjátok elolvasni: https://subrosa.cafeblog.hu/2019/08/07/a-pesti-sracok-szerint-bun-hogy-elek/
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Az Európai Bizottság kéri a polgárokat Európai fogyatékosságügyi stratégiáról szóló kérdőív ki tölté...
A Schaeffler-FAG dolgozói is gyűjtöttek adományokat a rászoruló debrecenieknek
Esélyegyenlőségi magazin 2012 május
Januártól megszűnik a keresetkorlát a megváltozott munkaképességű személyek ellátásaiban részesülők ...
102 500 Ft-on zárult a Menhely Alapítvány javára indított Weiler
Rokkantsági nyugdíjrendszer – a visszamenőleges állapotvizsgálat szabályai
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-22, 16:14
Moderate drizzle
25°C
25°C
2.2 m/s
Apparent: 27°C
Nyomás: 1020 mb
Páratartalom: 69%
Szél: 2.2 m/s NNE
Széllökések: 18 m/s
UV-Index: 4.85
Rövid leírás: 5.1mm /96% / Rain
Napfelkelte: 04:46
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






