Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Destiny's Child - Hey ladies
45
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

MNB: a bankok számára is fontos az ügyfelek fizetőképességének megőrzése

- 2020. március 20. 6:27 - 1969 megtekintés

Orbán Viktor miniszterelnök szerdán jelentette be, hogy az év végéig felfüggesztik a magánszemélyek és vállalkozások eddig megkötött hiteleinek tőke- és kamatfizetési kötelezettségét.

Az átmeneti fizetési könnyítések irányába tett kormányzati lépések a lakossági és vállalati ügyfelek védelmét szolgálják. Kulcsfontosságú, hogy a jelenlegi veszélyhelyzetben az átmeneti likviditási nehézségek ne okozzanak tartós és elmélyülő gazdasági problémákat. A törlesztési moratórium, azaz a fizetési haladék egy elővigyázatossági átstrukturálás, amely segít megoldani az adósok átmeneti nehézségeit – értelmezte a törlesztési moratórium meghirdetését az MNB. A jegybank kiemeli: az adósságszolgálat alól az intézkedés összességében nem mentesít, a moratórium lejártával a meg nem fizetett törlesztőrészleteket az ügyfeleknek teljesíteniük kell. Mivel pedig az átmeneti intézkedések végével az ügyfelek az elmaradt adósságszolgálatot is kifizetik, a moratórium nem gyakorol lényegi negatív hatást a pénzügyi intézmények jövedelmezőségére és tőkehelyzetére. A törlesztések későbbre tolása befolyásolja ugyan a bankrendszer működését, az MNB számára ugyanakkor kiemelt fontosságú, hogy minden esetben biztosítsa a szektor működéséhez szükséges likviditást, és ezzel támogassa a pénzügyi stabilitás fenntartását – zárta közleményét az MNB jelezve, hogy kész betölteni saját szerepét is a rendkívüli helyzetben.

MTI



A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!


Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. augusztus 21. péntek, Sámuel, Hajna napja van.
Az év 34. hete és 233. napja.
Holnap Menyhért, Mirjan napja lesz.

1551. I. Ferdinánd teljesen meg van elégedve Fráter Györggyel, a király tudtára adta megelégedését eljárásával, melyet Erdély megszerzésére nézve Izabellával és a rendekkel kötött egyezmény körül tanúsított. Fráter a többször is ismételt megelégedés ellenére még ez évben fellázadott.


1968. A bolgár, lengyel, a magyar, a német és a szovjet hadsereg egységei bevonultak Csehszlovákiába, hogy úgymond "baráti segítséget" nyújtsanak egy esetleges ellenforradalmi veszély elhárításához.


József Attila: Csendes kévébe...

Csendes, kévébe kötött reggel
zsömle-zizegésű világ,
porhanyó falucska, mondd el
a lágy kenyér dalát.

Ím, a könnyű szél elősurran,
tereget szép búzamezőt
tovaringatja lágy fodorban
a zümmögő időt.

Időjárás

2026-08-21, 18:59
Overcast
S
Előjelzés
30°C
5.6 m/s
Apparent: 29°C
Nyomás: 1011 mb
Páratartalom: 66%
Szél: 5.6 m/s S
Széllökések: 14.2 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /80% / Rain
Napfelkelte: 05:48
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hat plusz hét = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 330

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com