Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Gépház - Informatikai magazin - a mikrofonnál: Bojtor Zoltán, Rauch Róbert és Szakács Máté
89
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

MOSOLYT A KÓRHÁZAKBA JÓTÉKONYSÁGI FUTÁS MIKULÁS ELŐESTÉJÉN

- 2018. december 1. 9:40 - 1839 megtekintés

A 21 Nő az egészségügyért alapítvány és az AKUT szakasz kommunikációs közösség december 5-én jótékonysági futással fejezi ki szimpátiáját mindazokkal a betegekkel, egészségügyi szakdolgozókkal és orvosokkal, akik ezt az éjszakát kórházban töltik. A futócsapat négy + 1 meglepetés kórházba viszi el az Mikulás csomagokat.

A jótékonysági futás a Mikulás nap üzenetét fordítja le az egészségügy nyelvére. A gyógyszerek, a műszerek, az orvostudomány fejlődése sok ember életét menti meg nap mint nap. Miközben a technika bűvöletében élünk, sosem szabad elfeledkezni a mosoly erejéről, az empátiáról, az emberi gesztusokról, amelyek az emberséges, jól működő egészségügyet megalapozzák. A Mikuláscsapat ezt a mosolyt viszi el négy + 1 kórházba az ajándékcsomagokkal együtt. A Mikulás csomag tartalma is lehet egészséges, erről partnerük, a Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége gondoskodik. A 7 kilométeres futás 18 órakor indul a Nagyvárad térről! Az első állomás a Heim Pál Országos Gyermekgyógyintézet, majd az Országos Baleseti és Sürgősségi Intézet, az Uzsoki utcai kórház, végül a Bethesda Gyermekkórház +1. Az érdeklődők a Facebookon meghirdetett Mosolyt a kórházakba eseményhez tudnak csatlakozni, ahol az eseményről részletes információt kapnak. November 30-ig várják azon partnerek (cégek, magánszemélyek, sajtó képviselői, intézmények, civil szervezetek, stb.) jelentkezését, akik adományaikat szeretnék betenni a Mikulás csomagba: cukrot, diót, mogyorót, egyéb finomságokat, ajándékokat, amelyeknek örül a kórházban lévő gyermek és felnőtt, beteg, orvos, szakdolgozó. Köszönik a (11.27.-ig) csatlakozó cégek, magánszemélyek támogatását, akik futnak velünk vagy/és ajándékkal támogatják az akciót: • Állami Egészségügyi Ellátó Központ • AMC Networks Central Europe • Béres Gyógyszergyár • Coca-Cola Magyarország • Hunorganic Kft. • Eisberg Hungary • Kométa 99 ZRt. • Nestlé Hungária • OGYÉI • RTL Magyarország • Springmed Kiadó • Unilever Food Solutions • Stern Communications A partnerek jelentkezését az alábbi e-mail címen várják: info@21.no.hu

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


- 5 = kettő

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. február 27. péntek, Edina napja van.
Az év 09. hete és 58. napja.
Holnap Ákos, Bátor napja lesz.

1849. A kápolnai csata második napja.


1874. Gróf Lázár Kálmán magyar tudományos akadémia levelező tagjának halála Erzsébetvároson.


Devecseri Gábor
/ 1917.febr.27. - 1971.júl.31./

Az egyes emberek dala együtt

Megszületünk hirtelen,
egyikünk se kérte.
Kérve kérünk, szép jelen:
meg ne büntess érte.

Kértünk, kurta pillanat,
ne vess tűzre, lángra,
szép olajfa-lomb alatt
várhassunk halálra.

Hadd teljék az életünk
-mint lehet- szeliden,
gyolcsban zengjük énekünk,
nem csalános ingben.

Időjárás

2026-02-27, 20:26
Partly cloudy
SE
Partly cloudy
7°C
1.4 m/s
Apparent: 1°C
Nyomás: 1030 mb
Páratartalom: 67%
Szél: 1.4 m/s SE
Széllökések: 5.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 06:27
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


egy mínusz hat = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

  • 2026.02.28 18:00 - Az éjszaka tapintása - a Vakrepülés Színtársulat rendezvénye
  • 2026.03.07 17:00 - Magán rendezvény - Színházterem foglalt
  • 2026.04.04 17:00 - Magán rendezvény - Színházterem foglalt
  • 2026.05.09 17:00 - Magán rendezvény - Színházterem foglalt
  • 2026.06.06 17:00 - Magán rendezvény - Színházterem foglalt

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com